Kamera Sony HXR-MC88

Indeks produktu: HXR-MC88

Produkt wycofany

Niedostępny
6 499,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Kamera Sony HXR-MC88 z przetwornikiem CMOS Exmor RS™ typu 1,0", Fast Hybrid AF.

Kamera Sony HXR-MC88 została wyposażona w 1,0-calowy przetwornik CMOS Exmor RS™ o efektywnej rozdzielczości 14,2 megapiksela, odwzorowuje obraz na poziomie nieosiągalnym dotąd w kamkorderach kompaktowych. By wykorzystać potencjał dużego przetwornika w kamerze MC88 przyczynia się zaawansowany procesor obrazu BIONZ X. Dokonuje on indywidualnego odczytu wszystkich pikseli matrycy bez ich łączenia w grupy, czego efektem jest żywy i bardzo ostry obraz. HXR-MC88 to miniaturowa, bardzo lekka i niezwykle uniwersalna kamera, której zaawansowany system Fast Hybrid AF pozwala połączyć idealną ostrość obrazu z pełnym wachlarzem narzędzi twórczych.

Sony MC88 oparto na najnowszych rozwiązaniach do przetwarzania obrazu Full HD. HXR-MC88 sprawdzi się przy produkcji: filmów edukacyjnych, nagrywaniu prezentacji w biurach i administracji państwowej oraz tworzeniu wideoblogów. Nowy model będzie także interesującą propozycją dla pasjonatów filmowania.

Kamera HXR-MC88 jest wyposażona w niewymienny obiektyw szerokokątny 29 mm ZEISS Vario-Sonnar T, idealny do utrwalania panoram krajobrazowych. 12-krotny zoom optyczny obiektywu można zwiększyć do 24x dzięki technologii Clear Image Zoom. Funkcja Digital Extender pozwala jeszcze raz podwoić zoom: maksymalnie do 48x. Umieszczony na obiektywie kamkordera pierścień służy do płynnego, naturalnego nastawiania ostrości lub zoomu — zależnie od wybranego trybu pracy. Pokrętło i przyciski ręcznej regulacji z boku urządzenia umożliwiają natomiast szybkie nastawianie przysłony, czułości ISO/podbicia i czasu migawk.

Dwa gniazda na nośniki danych SDXC/SDHC lub Memory Stick PRO Duo (Mark 2) / PRO-HG Duo* umożliwiają nagrywanie przez dłuższy czas i zapewniają większą elastyczność organizacji pracy. Tryb Relay pozwala na automatyczne przełączenie nagrywania na drugi nośnik po wykorzystaniu pojemności pierwszego. W trybie Simul materiał jest nagrywany równolegle na obu kartach pamięci.
*Memory Stick: Tylko gniazdo na kartę pamięci 1.

Na udoskonalony system automatyki ostrości Fast Hybrid AF składa się szereg rozwiązań: system AF z wykrywaniem fazy, funkcja rozpoznawania twarzy i technologia śledzenia ostrości. Dzięki ich połączeniu kamera zapewnia idealną ostrość obrazu nawet przy rejestracji szybko poruszających się obiektów. Panel dotykowy pozwala także w intuicyjny sposób wybierać pola ostrości. Oznacza to, że użytkownik kamery MC88 z łatwością sfilmuje więc potrzebny materiał.

Model HXR-MC88 daje znakomite możliwości podglądu obrazu: w ulepszonym wizjerze OLED typu 0,39" o rozdzielczości 2,359 mln pikseli lub na 3,5-calowym ekranie LCD, którego rozdzielczość wynosi 1,55 mln pikseli. Poza bardzo wysoką rozdzielczością wizjer OLED wyróżnia się doskonałą jasnością, kontrastem i szybkością reakcji.

Kamkorder HXR-MC88 pozwala korzystać z zalet uniwersalnej stopki akcesoriów Sony Multi-Interface (MI), która zapewnia zasilanie, sygnały sterujące i włączanie/wyłączanie współpracujących z nią akcesoriów Sony. Stopka pozwala na przykład na instalację i obsługę systemu mikrofonu bezprzewodowego Sony UWP-D (do nabycia oddzielnie).
Uwaga: aby użyć stopki MI, trzeba zdemontować uchwyt z gniazdem XLR.

Kamera HXR-MC88 jest wyposażona w stopkę Multi-Interface (MI), łącze HDMI®, gniazdo Multi Terminal/Micro USB oraz łącze zdalnego sterowania umożliwiające podłączanie urządzeń i zdalne sterowanie we współpracy z akcesoriami Sony, takimi jak oferowany oddzielnie mikser Multi Camera Live Producer MCX-500 czy pilot RM-30BP.

Zestaw Sony HXR-MC88 zawiera:

  • Uchwyt z gniazdem XLR
  • Osłona przeciwsłoneczna obiektywu
  • Przykrywka obiektywu
  • Akumulator NP-FV50A
  • Zasilacz sieciowy AC-L200D
  • Przewód zasilający
  • Gwarancja
  • Instrukcja obsługi
  • CD-ROM „Podręczniki do kamery na karty pamięci”
  • Wskazówki wstępne
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0