Kamera Sony PXW-FX9K z obiektywem SELP28135G

Indeks produktu: PXW-FX9K

Dostępność: 14-21 dni

Niedostępny
68 600,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Kamkorder PXW-FX9 z pełno-klatkową matrycą 6K zapisujący w rozdzielczości DCI 4K, UHD i HD.

Kamera Sony PXW-FX9K zaprojektowana do kręcenia filmów dokumentalnych, reklam oraz kinematografii. FX9 to pierwsza kamera Sony wyposażona w pełnoklatkową matrycę CMOS Exmor R 6K, która  nagrywa w rozdzielczościach DCI 4K, UHD i HD z kinową głębią ostrości. Mocowanie obiektywów typu Sony E umożliwia zastosowanie szerokiej gamy optyki dostępnej na rynku takiej jak Sony, Sigma, Samyang, jak również obiektywów kinematograficznych pozostałych firm dostępnych na rynku.Przetwornik Full Frame 6K Exmor R CMOS
Pełno-klatkowa matryca 6K w PXW-FX9 pozwala na rejestrowanie obrazu w rozdzielczości DCI 4K, UHD i HD. Wydajne przetwarzanie obrazu z rozkładaniem i próbkowaniem w dół zapewnia jakość obrazu przekraczającą granice wykorzystywanych obecnie przetworników Super 35 mm. Przetwornik obrazu CMOS z podświetleniem wykorzystuje technologię Exmor R Sony w celu poprawy czułości i redukcji szumów. W porównaniu 4K Super 35 mm matryca 6K FX9 ma ponad dwukrotnie większą powierzchnię, zapewniając szerszy kąt widzenia i mniejszą głębię ostrości.15+ stopniowa rozpiętość tonalna
FX9 oferuje wyjątkowy 15-to stopniowy zakres dynamiki tonalnej, pozwalając na kreatywną swobodę podczas gradacji kolorów i po. Operatorzy kamery PXW-FX9 mogą skoncentrować się na kadrowaniu sceny, aby uchwycić każdy niuans i szczegół przy użyciu 10-bitowego nagrywania wewnętrznego 4K 4:2:2 lub 16-bitowego zewnętrznego zapisu RAW.

Variable ND Filter
Wbudowany filtr Sony o zmiennej gęstości neutralnej (ND) można ustawić w tryb automatyczny lub manualny i płynnie regulować gęstość filtra  od 1/4 do 1/128 podczas filmowania, aby uzyskać idealnie naświetlony obraz bez wpływu na głębię ostrości w zmiennych  warunkach oświetleniowych.

Dual Base ISO do pięknych ujęć w każdych warunkach oświetleniowych
Podstawowa czułość w Sony FX9 wynosi ISO 800.Zapewnia optymalny zakres dynamiki dla typowych zastosowań dokumentalnych, takich jak filmowanie na zewnątrz lub w jasno oświetlonych wnętrzach. Wysoka czułość ISO 4000 wyróżnia się w warunkach słabego oświetlenia, takich jak sesje wczesny ranek czy wieczór gdzier zachowana jest doskonała jakość obrazu. Połączenie ISO 800 / 4000 z elektronicznym filtrem Variable ND, zapewnia doskonałą kontrolę w prawie każdym środowisku pracy przy zmieniających się warunkach oświetlenia.

Szybki hybrydowy AF
Bez wysiłku śledź szybko poruszające się obiekty z ostrym jak brzytwa obrazem, nawet gdy używasz ustawień przysłony z szerokim obiektywem, aby utrzymać płytką głębię ostrości dzięki pełnoklatkowej matrycy kamery. Ulepszony szybki hybrydowy autofocus łączy AF z detekcją fazy dla szybkiego i dokładnego śledzenia obiektu z kontrastowym AF dla wyjątkowej dokładności ostrości. Ponadto funkcja wykrywania twarzy inteligentnie rozpoznaje ludzkie twarze i blokuje je. Dedykowany 561-punktowy czujnik AF z detekcją fazy pokrywa około 94% szerokości całego obszaru obrazu i 96% wysokości, umożliwiając niezmiennie dokładne i czułe śledzenie AF, nawet w przypadku szybko poruszających się obiektów.

Opcjonalna jednostka rozszerzeń Sony XDCA-FX9*
Rozszerz możliwości FX9 dzięki opcjonalnemu modułowi rozszerzającemu XDCA-FX9, który optymalizuje rozkład ciężaru kamery i jej ergonomię, zapewniając wygodne filmowanie z ramienia - idealne do zastosowań w ENG i dokumentach. Moduł rozszerzeń dodaje także zaawansowaną sieć do przesyłania strumieniowego / przesyłania plików oraz gniazdo dla bezprzewodowego odbiornika audio.
*brak w zestawie, dostępne osobno

Zestaw Sony PXW-FX9K zawiera:

 • Body PXW-FX9
 • Obiektyw SELP28135G
 • Przykrywka korpusu
 • Wizjer
 • Muszla oczna
 • Pilot na uchwycie
 • Przewód zasilający (2 szt)
 • Zasilacz sieciowy
 • Ładowarka BC-U1A
 • Akumulator BP-U35
 • Przewód USB
 • Instrukcja obsługi
 • Gwarancja 24 miesiące PrimeSupport
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0