Zestaw bezprzewodowy wideo Hollyland Cosmo C1 HDMI/3G-SDI do 300m

Indeks produktu: HL-COSMO C1

Wysyłamy w 24h

Dostępny
3 729,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Ilość sztuk

Nowy zestaw bezprzewodowej transmisji wideo serii Hollyland COSMO C1 oferuje nowy standard monitorowania wideo w czasie rzeczywistym do 300 metrów w linii prostej bez przeszkód.

Nowy COSMO, przekształcony przez technologię transmisji bezprzewodowej HEVO firmy Hollyland, oferuje nowy standard monitorowania wideo w czasie rzeczywistym do 300 metrów. Większa siła sygnału i doskonałe właściwości przeciwzakłóceniowe w zakresie częstotliwości 5,1 GHz-5,8 GHz gwarantują płynną transmisję wideo w złożonych środowiskach. Jako pierwszy w branży zintegrowany interfejs UVC (USB Video Class), COSMO C1 oferuje uproszczone rozwiązanie do przesyłania strumieniowego i udostępniania materiałów wideo w chmurze.

Bez migotania, bez czarnego ekranu - HEVO The Game Changer

HEVO, rozwiązanie z wbudowanym adaptacyjnym przeskakiwaniem częstotliwości (AFH) i technologią bezproblemowej retransmisji, zapewnia wyjątkową niezawodność, zwiększoną siłę sygnału i doskonałą skuteczność przeciwzakłóceniową. Możesz teraz pożegnać migotanie ekranu, przerwy na ekranie i czarne ekrany w trakcie produkcji. Przy takim poziomie wydajności przeciwzakłóceniowej nadal pozwala na pracę 4 zestawów systemów transmisji wideo w jednym miejscu bez zakłócania płynnego dostarczania wideo.

HEVO kończy każdy synchroniczny przeskok częstotliwości w 0,001 s zarówno na końcu odbiorczym, jak i nadawczym, co zapewnia integralność obrazu w momencie przełączania częstotliwości. Niezależnie od tego, czy jest to tryb ręczny, czy automatyczny, Twoje transmisje na żywo i monitorowanie produkcji nie będą już mieć czarnych ekranów.

Wszystko czego potrzebujesz to kabel USB-C

Dzięki HEVO UVC jest wbudowane w COSMO C1. Wystarczy jedno złącze USB-C, aby przesłać wideo 1080P60 HD do komputera w celu bezpośredniego przesyłania strumieniowego na żywo. Nie potrzeba urządzenia do przechwytywania wideo, żadnych dodatkowych ustawień. To po prostu działa!
UWAGA: Wbudowany UVC tylko dla trybu sygnałów skanowania „P” / progresywnego.

A Silver Bullet for Focus Puller

HEVO, oparty na opracowanym przez Hollyland protokole, poprawia wydajność kodowania o 30% za pomocą H.265 (HEVC). Moduł akceleracji wbudowany w COSMOC 1 osiąga ultra-niską latencję, zaledwie 40 ms. Nie ma kompromisów w zakresie wyjścia obrazu i opóźnienia transmisji w zakresie 300 metrów LOS. Zaprojektowany z myślą o precyzyjnym follow focus i wysokiej klarowności obrazu, COSMO C1 to srebrna kula dla filmowców i osób zajmujących się ustawieniem ostrości. Przywitaj się z płynnym oglądaniem na zupełnie nowym poziomie.

HDMI&SDI In/Out + SDI Loopout - Szeroki zakres kompatybilności urządzeń

COSMO C1 umożliwia połączenia HDMI i SDI zarówno w jednostce TX, jak i RX, a także pętlę SDI w TX. Może współpracować z dowolną kamerą, monitorem lub przełącznikiem głównego nurtu, nad którymi pracujesz.

Wskaźnik niskiego poziomu baterii

Czerwony wskaźnik niskiego poziomu baterii ma przypominać 20 minut przed rozładowaną baterią. Koniec z paniką w ostatniej chwili.

Konstrukcja do montażu pionowego i poziomego

Więcej metod montażu jest dostępnych zarówno na nadajniku, jak i odbiorniku. Konstrukcja zimnej stopki z przodu umożliwia mocowanie i układanie urządzenia w poziomie, co jest idealne do wyrównania ciężaru w celu wyważenia konfiguracji na aparacie i stabilizatorach, podczas gdy gwintowany otwór 1/4 "-20 umożliwia ustawienie urządzenia na dowolnych statywach.

Trzy opcje zasilania

Trzy opcje zasilania. Zasilanie prądem stałym jest bardziej odpowiednie do użytku w projektach wewnętrznych, podczas gdy bateria serii NP-F i port USB-C sprawiają, że urządzenie jest bardzo mobilne.

Opatentowana konstrukcja zaczepu

Opatentowana konstrukcja z zaczepem kulowym na płycie montażowej może utrzymać akumulatory z serii NP-F na swoim miejscu. Zapewniamy stabilne zasilanie.

Kluczowe cechy:

 • Niskie opóźnienie 0,04 ms.
 • Zasięg transmisji bezprzewodowej do 300 metrów.
 • Obsługuje inteligentne przełączanie kanałów.
 • Nadajnik obsługuje wejście SDI, wejście HDMI i SDI Loopout.
 • Odbiornik obsługuje 2x wyjścia SDI i wyjście HDMI.
 • Obsługuje zasilanie: prądem stałym, baterią i poprzez USB Type-C
 • Obsługuje UVC Pull-stream.

Zawartość zestawu:

 • 1x Nadajnik
 • 1x Odbiornik
 • 4x Antena
 • 2x Antena Mushroom
 • Zimna stopka
 • Magic Arm
 • Konwerter USB Type-C
 • Zasilacz prądu stałego
Złącza:
HDMI, SDI
Zasilanie:
NP-F (Sony)

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0