Raty Santander Bank Polska 10 x 0%

Darmowa dostawa od 500 zł

  • Promocja

Obiektyw Tamron 35-150mm F/2-2.8 Di III VXD do Sony FE

Wysyłamy w 24h

Dostępny
7 090,00 zł / 7 950,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 7 329,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 7 090,00 zł

  • -860,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Ilość sztuk

Tamron 35-150mm F/2-2.8 to obiektyw typu zoom, który umożliwia zarówno fotografowanie szerokich kadrów (35 mm), jak i przybliżanie odległych obiektów (150 mm) co idealnie sprawdzi się w podróży.

To pierwszy obiektyw typu zoom do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych marki Sony z mocowaniem E, który umożliwia maksymalne otwarcie przysłony do F2. Dzięki takiemu zakresowi ogniskowych możesz fotografować majestatyczne widoki i duże budynki z ogniskową 35 mm oraz wykonywać dynamiczne zbliżenia przy użyciu ogniskowej 150 mm.

Idealny kompan w podróży - Tamron 35-150mm F2-2.8 Di III VXD Sony E

Podróżujący fotografowie mogą z łatwością uchwycić piękne wschody i zachody słońca, fotografować wyjątkowe fasady budynków i ich wnętrza, np. restauracje, oraz wykonywać zdjęcia o zmierzchu i w nocy. Dzięki dużej wydajności pracy w wielu różnych warunkach fotografowania ten nowy szybki obiektyw idealnie sprawdzi się podczas wypraw, których celem jest wykonanie pięknych zdjęć. Ponadto dzięki zastosowaniu liniowego mechanizmu ostrzenia VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) autofokus obiektywu działa wyjątkowo szybko i bardzo precyzyjnie jak na obiektywy z szybko regulowaną przysłoną. Ponadto, aby zwiększyć łatwość i wygodę obsługi obiektywu, zastosowano w nim nowy design.

Obiektyw umożliwia korzystanie z pełnego spektrum często używanych kątów widzenia, w tym szerokiego kąta, kąta standardowego, średniego teleobiektywu i teleobiektywu, dzięki czemu z łatwością wykadrujesz perfekcyjne zdjęcie bez potrzeby zmiany pozycji w stosunku do fotografowanego obiektu.

Piękne ujęcia z bliska - jakie to proste

Obiektyw Tamron 35-150mm F2-2.8 Di III VXD pod Sony E pełna klatkaPrzy ogniskowej 35 mm i ustawieniu szerokokątnym minimalna odległość ostrzenia wynosi zaledwie 0.33 m, co odpowiada maksymalnej skali odwzorowania 1:5.7. Duży otwór przysłony umożliwia przy tym doskonałe wyeksponowanie motywu głównego i piękne rozmycie tła. Połączenie niewielkiej minimalnej odległości ostrzenia i dużej jasności umożliwia wykonanie atrakcyjnych zdjęć, np. kreatywną fotografię kulinarną realizowaną w zamkniętych pomieszczeniach.

Indywidualna konfiguracja dzięki TAMRON Lens Utility Software

Obiektyw Tamron 35-150mm F2-2.8 Di III VXD pod Sony E pełna klatka utilityObiektyw jest kompatybilny z nowym programem TAMRON Lens Util ity Software, opracowanym w firmie Tamron do konfiguracji własnych obiektywów. Po połączeniu obiektywu 35-150 mm F/ 2-2.8 Di III VXD z komputerem, w którym zainstalowany jest program (kabel do połączenia TAMRON Connection Cable - dostarczany jest oddzielnie) można indywidualnie konfigurować różne funkcje, a także aktualizować oprogramowanie sprzętowe obiektywu.

Nowy projekt czyni obiektyw łatwiejszym w obsłudze

Komfort obsługi tego jasnego standardowego obiektywu ze zmienną ogniskową został poprawiony nie tylko przez innowacje wprowadzone w jego wnętrzu, także przez zmiany, które dotyczą obudowy. Nowy projekt obiektywu 35-150 mm F/2-2.8 wyznacza kierunek dla kolejnych obiektywów firmy Tamron. Pierścień ręcznego ustawiania ostrości i pierścień zmiany ogniskowej mają nowe rowkowanie, przez co są łatwiejsze do uchwycenia. Tubus obiektywu (w przeciwieństwie do dotychczasowych modeli) ma błyszczącą powierzchnię, szczególnie odporną na zarysowanie i brud.

Najważniejsze cechy Tamrona 35-150mm F 2-2.8 Di III VXD:

  • Wyjątkowe możliwości kreatywnego fotografowania z bliska dzięki minimalnej odległości od fotografowanego obiektu równej 0.33 m przy szerokim kadrze
  • Kompaktowa obudowa z zoomem w zakresie od 35 do 150 mm i szybka przysłona F2
  • Nowy design to lepszy uchwyt i bardziej intuicyjna obsługa
  • Konstrukcja odporna na wilgoć, powłoka fluorowa i osłona z blokadą dla większej wygody
  • Kompatybilność z wieloma cechami i funkcjami aparatów, w tym technologiami Fast Hybrid AF i Eye AF
Ogniskowa [mm]:
35-150
Średnica filtra [mm]:
82
Autofokus:
Tak
Waga [g]:
1165
Stabilizacja:
Nie
Mocowanie:
Sony E
Minimalna wartość przysłony [f/]:
f22
Maksymalna wartość przysłony [f/]:
f2
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
33cm
Budowa:
21 elementów w 15 grupach
Osłona przeciwsłoneczna:
tak
EAN
4960371006741
Liczba listków przysłony:
9

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0