Mikroport bezprzewodowy Sony UWP-D21

Indeks produktu: UWP-D21

Dostępność: 21-30 dni

Niedostępny
2 999,00 zł
Kanał:

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Zestaw bezprzewodowy Sony UWP-D21. Nadajnik UTX-B40, odbiornik URX-P40. Kanał pasma do wyboru.

Mniejsze wymiary i waga produktów z nowej serii UWP-D mają duże znaczenie w zastosowaniach wymagających dużej mobilności. Nadajnik typu bodypack UTX-B40 i nadajnik dołączany UTX-P40 są około 20% mniejsze od swoich poprzedników. Zasadniczo zmniejszyła się długość odbiornika URX-P40 z adapterem stopki MI SMAD-P5, co ułatwia użycie go z kamkorderami kompaktowymi oraz aparatami.Zmniejszone wymiary i waga zapewniają większą mobilność w różnorodnych zastosowaniach, takich jak produkcja wiadomości i filmów dokumentalnych, obsługa ślubów czy zdalna produkcja.


Dzięki integracji z kompatybilnymi kamkorderami Sony (wymagany jest adapter stopki Multi Interface SMAD-P5) Adapter SMAD-P5 można używać z kamkorderami XDCAM PXW-FX9, PXW-FS7, PXW-FS7II, PXW-FS5, PXW-FS5K, PXW-Z280/Z190, PXW-X280/X200, PXW-X180/X160, PXW-Z150, PXW-Z90 i PXW-X70, kamkorderami NXCAM HXR-NX5R, HXR-NX80, HXR-MC2500 i HXR-MC88, kamerami Handycam FDR-AX60 i NEX-VG30E, aparatami cyfrowymi z wymiennymi obiektywami α7II, α7III, α7RII, α7RIII, α7RIV, α7S, α7SII, α9 i α99II z ustawieniem wyjścia analogowego.

Połączenie cyfrowe możliwe jest z kamkorderami PXW-FX9, PXW-Z280/Z190 i aparatem α7RIV. Kamkordery PXW-FX9 i PXW-Z280/Z190 umożliwiają wyświetlanie stanu mikrofonu bezprzewodowego na ekranie LCD lub w wizjerze kamery. Wyświetlane są takie informacje, jak miernik poziomu sygnału radiowego, stan wyciszenia dźwięku i ostrzeżenie o niskim poziomie akumulatora w nadajniku. Adapter SMAD-P5 umożliwia ponadto przesyłanie sygnału audio z odbiornika do kamery bez używania żadnych przewodów. Odbiornik bezprzewodowy można zasilać także z kamery i włączać/wyłączać poprzez włączenie/wyłączenie kamery.

Aby zapewnić stabilny odbiór sygnału, w odbiornikach UWP-D wykorzystywany jest system „true diversity” z dwiema antenami. Porównuje on sygnały radiowe z obu anten i automatycznie wybiera mocniejszy z nich.
Funkcja zwiększania głośności bardzo przydaje się w czasie wywiadów. Jej działanie polega na podbiciu poziomu nagrania o 15 dB w celu zwiększenia głośności dźwięku, gdy rozmówca jest oddalony od mikrofonu.
Produkty z serii UWP-D są przystosowane do zasilania z ładowarki przenośnej USB. Pozwala to wydłużyć czas pracy lub użyć awaryjnego źródła energii.

W nowych zestawach Sony wprowadziło funkcję NFC SYNC, eliminującą kłopoty z ustawianiem częstotliwości. Dzięki niej po kilkusekundowym naciśnięciu przycisku NFC SYNC odbiornik automatycznie wyszukuje odpowiednią częstotliwość. Aby przesłać informacje o kanale z odbiornika do nadajnika, wystarczy zetknąć oba urządzenia.

W skład zestawu bezprzewodowego UWP-D21 wchodzi nadajnik typu bodypack UTX-B40, odbiornik URX-P40, wszechkierunkowy mikrofon krawatowy ECM-V1BMP.

Więcej informacji o zestawie na stronie producenta: >>TUTAJ<<

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0