Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Ładowarka czterokanałowa Newell BP-4CH do akumulatorów V-mount

Indeks produktu: NL2749

Dostępność 1-3 dni

Niedostępny
1 145,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Ładowarka Newell do akumulatorów V-Mount czterokanałowa.

Ładowarka czterokanałowa Newell BP-4CH do akumulatorów V-mount to profesjonalne urządzenie pozwalające szybko i wygodnie uzupełnić zapas energii w ogniwach, które mają szerokie zastosowane branży filmowej i fotografii. Bez względu na pojemność oraz liczbę używanych akumulatorów w pewnym momencie pojawi się w końcu konieczność ich naładowania. Z pomocą przychodzi wtedy Newell do akumulatorów V-Mount - profesjonalna ładowarka, która chroni ogniwa, zapewniając im maksymalną żywotność. Stacja wyposażona w wygodny uchwyt i rozkładane nóżki może pełnić również funkcję powerbanku, do którego podłączymy 4-pinowy przewód XLR. Ten standard wykorzystywany jest np. w profesjonalnych kamerach filmowych.

Zyskaj aż 4 kanały ładowania
Ładowarkę Newell BP-4CH wyposażono w 4 gniazda V-mount pozwalające szybko i wygodnie naładować akumulatory. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych kontrolerów MCU urządzenie zapewni Twoim ogniwom maksymalną żywotność. Producent zadbał również o odpowiednie systemy zabezpieczające. To dzięki nim akumulatory będą chronione przed przeładowaniem i przegraniem. Gwarantuje to nie tylko bezpieczeństwo dla Twojego sprzętu, ale również otoczenia, w którym korzystasz z ładowarki i ogniw V-mount.

Zasilanie urządzeń z kilku akumulatorów
Szukasz sposobu na wydłużenie czasu działania Twojego sprzętu filmowego? A może pracujesz w miejscu z utrudnionym dostępem do źródła prądu? Skorzystaj wyjścia "DC Out" i zasilaj kamerę bezpośrednio z poziomu ładowaki, do której wpięte są akumulatory V-mount. Wystarczy podłączyć urządzenie za pomocą dołączonego do zestawu 4-pinowego kabla XLR. To idealne rozwiązanie dla wymagających filmowców, którym nie zawsze wystarcza 1 w pełni naładowany akumulator V-mount.

Pełna kontrola pracy
Ładowarka Newell posiada czytelny system wskaźników, oparty na diodach LED. Zielone światło oznacza w pełni naładowany akumulator, a żółte osiągnięcie 85% mocy. Taki system ułatwia użytkowanie urządzenia i kontrolę procesu ładowania. Podobne wskaźniki przygotowano również dla procesu rozładowywania akumulatorów oraz zasilania nimi innych urządzeń za pomocą dołączonego do zestawu przewodu XLR.

Rozkładane nóżki
Podczas ładowania akumulatorów na planie filmowym lub zdjęciowym, nie trudno o przypadkowe zawadzenie przewodu lub zagapienie się i przewrócenie ładowarki. Właśnie dlatego stację Newell BP-4CH wyposażono w specjalne rozkładane nóżki. Mimo że nawet bez nich ładowarkę naprawdę trudno jest przewrócić, użycie ich daje gwarancję stabilności i bezpieczeństwa, niezależnie od tego, ile akumulatorów V-mount ładujesz w danym momencie! Nie zapomniano również o gumowych podkładkach, które idealnie sprawdzą się na gładkich lub śliskich powierzchniach.

Wygodny transport
Dzięki ergonomicznej rączce w każdej chwili możesz wygodnie złapać ładowarkę i przenieść ją w dowolne miejsce. Z całą pewnością docenisz to rozwiązanie, gdy w urządzenie Newell BP-4CH będą wpięte aż 4 akumulatory V-mount. Taki zestaw może co nieco ważyć, ale przenosząc ładowarkę za uchwyt, z równo rozłożonym ciężarem, w ogóle tego nie odczujesz!

Wieloletnie doświadczenie
Kupując produkty marki Newell wybierasz wieloletnie doświadczenie poparte tysiącami pozytywnych opinii zadowolonych klientów, wśród których znajdują się zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy fotografii oraz filmu. Postaw na wysoką jakość i dołącz do rodziny Newell!

Parametry techniczne:

 • model: Newell BP-4CH do akumulatorów V-mount
 • wejście: 100-240V, 50/60 Hz, max. 3A
 • wyjście DC: 16,5 V, 4,5 A
 • prąd łądowania: ładowanie 1-2 akumulatorów w tym samym czasie: 16,8 V, 3 A x 1-2 oraz ładowanie 3-4 akumulatorów w tym samym czasie: 16,8 V, 2 A x 3-4
 • zalecana temperatura otoczenia: 0 °C - 40 °C
 • zalecana wilgotność otoczenia: 20 % - 90 % RH
 • długość przewodu sieciowego: 150 cm
 • długość kabla XLR: 300 cm
 • kolor: czarny
 • wymiary: 265 x 103 x 223 mm
 • waga: 3300 g

Kompatybilność:

 • akumulatory V-Mount (V-Lock)

Zawartość zestawu:

 • ładowarka czterokanałowa Newell BP-4CH do akumulatorów V-mount
 • kabel zasilania
 • kabel XLR
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0