Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Powerbank Newell GP12 24000 mAh PD 60 W

Dostępność: 1-3 dni

Niedostępny
499,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Power Bank Newell GP12 24000 mAh PD 60 W z funkcją ładowania indukcyjnego.

Power Bank Newell GP12 to wszechstronne źródło dodatkowego zasilania, które z powodzeniem wykorzystasz nie tylko do ładowania smartfonów, tabletów i słuchawek, ale także znacznie większych urządzeń, takich jak laptopy lub drony. Mnogość zastosowań sprawi, że będzie to najlepszy towarzysz dalekich podróży, miejskich wycieczek, wyjazdów na łono natury i codziennych obowiązków. Urządzenie wspiera ładowanie za pomocą tradycyjnego kabla USB typu A oraz zyskującego coraz większą popularność USB-C. Dzięki dołączonym do zestawu przejściówkom w wygodny sposób naładujesz też niemal każdy laptop! GP12 pozwala również na bezprzewodowe ładowanie indukcyjne. Po prostu połóż smartfon lub słuchawki w miejscu oznaczonym piorunem i ciesz się magią bezprzewodowego uzupełniania energii!

Główne cechy produktu:

 • uniwersalny power bank pozwalający szybko i wygodnie ładować smartfony, tablety, słuchawki bezprzewodowe, laptopy, aparaty fotograficzne, kamery sportowe, drony, przenośne konsole do gier, smart zegarki i wiele innych urządzeń
 • duża pojemność akumulatora - 24 000 mAh
 • w zestawie 8 przejściówek kompatybilnych z gniazdami ładowania stosowanymi w popularnych laptopach
 • wyświetlacz LED informujący o wybranym poziomie napięcia (12 V, 16,5 V, 20 V lub 24 V w zależności od urządzenia)
 • bezprzewodowe ładowanie indukcyjne (10 W)
 • wsparcie superszybkiego ładowania PD (maks. 60 W)
 • wskaźnik LED sygnalizujący poziom naładowania power banku
 • nowoczesne wzornictwo i kompaktowe wymiary

Ogromny zapas energii
Power Bank Newell GP12 oferuje imponującą pojemność na poziomie 24000 mAh. Z takim zapasem mocy możesz śmiało wyruszyć na kilkudniową wycieczkę, nie martwiąc się o dostęp do gniazdek. Power bank pozwala szybko i wygodnie uzupełniać moc w tysiącach urządzeń elektronicznych, jakie ludzie stosują na co dzień w domu, pracy lub podróży. Niezależnie od tego, jakie gadżety towarzyszą Ci na co dzień z modelem Newell GP12 możesz na długie godziny zapomnieć o tradycyjnym ładowaniu z poziomu gniazdka!

Dodatkowe źródło mocy dla Twojego laptopa
Po tradycyjne power banki sięgamy najczęściej wtedy, gdy rozładuje się nam smartfon, słuchawki lub latarka turystyczna na USB. Newell GP12 pozwoli wejść na wyższy poziom zasilania urządzeń, zabieranych w podróż. Ten model zaprojektowano nie tylko z myślą o niewielkiej elektronice, ale także o laptopach, które lubią się przecież rozładować w najmniej oczekiwanych momentach. Tak, kompaktowy power bank, który zajmuje mniej miejsca od 3 pudełek na płyty CD, ułożonych jeden na drugiej, naładuje również Twój komputer!

Różne laptopy - jeden power bank
24000 mAh wystarczy, aby uzupełnić moc w 13-calowym MB Pro od 0% do 100% i zostawić sobie jeszcze zapas energii dla smartfona lub słuchawek! Co ważne, urządzenie jest kompatybilne z większością laptopów dostępnych na rynku. Dzięki przejściówkom dołączonym do zestawu z łatwością podłączysz power bank do laptopów najpopularniejszych marek. W ciągu kilku sekund dostosujesz też odpowiednie napięcie, które wyświetli się na czytelnym podświetlanym ekranie LCD umieszczonym obok portów.

Magia bezprzewodowego ładowania
Zapomnij o kablach plączących się dookoła power banku w trakcie ładowania. Dzięki indukcji uzupełnisz moc w swoim smartfonie lub słuchawkach... bezprzewodowo! Jeśli Twój sprzęt wspiera odpowiedni standard, zrobisz to szybko i wygodnie. Po prostu połóż urządzenie w miejscu oznaczonym błyskawicą, uruchom power bank, a ładowanie rozpocznie się automatycznie. W ten sposób jeszcze lepiej uporządkujesz swoje stanowisko pracy i zyskasz wygodny sposób ładowania nowoczesnych smartfonów, słuchawek i innych gadżetów.

Pełna moc już w 2 godziny!
Podczas długich podróży lub wycieczek do miejsc, w których dostęp do tradycyjnych gniazdek jest ograniczony, każda minuta potrzebna na podładowanie power banku jest na wagę złota. A im więcej sprzętu elektronicznego ze sobą zabierasz, tym szybciej kurczą się Twoje zasoby mocy. Na szczęście power bank Newell GP12 24000 mAh wspiera technologię szybkiego ładowania przez port USB-C, która pozwala przywrócić mu energię od 0% do 100% w niespełna 2 godziny! Nie możesz znaleźć w pobliżu tradycyjnego gniazdka? Nic nie szkodzi! Newell GP12 współpracuje również z ładowaniem samochodowym oraz panelami słonecznymi! Wszechstronne możliwości uzupełniania mocy to pewność, że nigdy Ci jej nie zabraknie!

Poziom naładowania zawsze pod kontrolą
W podświetlanym okręgu otaczającym włącznik urządzenia ukryto 4 diody LED. Sygnalizują one poziom naładowania power banku. Wystarczy jeden rzut oka na wskaźnik, aby szybko zorientować się, czy urządzenie nie potrzebuje uzupełnienia mocy. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek i nigdy nie dasz się zaskoczyć, gdy power bank będzie Ci najbardziej potrzebny!

 • 1 dioda miga — poziom naładowania 0 - 25%
 • 1 dioda zapalona + druga dioda miga — poziom naładowania 25 - 50%
 • 2 diody zapalone + trzecia dioda miga — poziom naładowania 50 - 75%
 • 3 diody zapalone + czwarta dioda miga — poziom naładowania 75 - 100%
 • 4 diody zapalone — poziom naładowania 100%

Stylowy i poręczny
Power Bank Newell GP12 24000 mAh pokryto przyjemnym w dotyku tworzywem, które zapewnia pewny chwyt i komfortowe użytkowanie. Dzięki niewielkim wymiarom ( 122 x 122 x 28 mm) power bank bez trudu zmieści się w plecaku, saszetce lub bocznej kieszeni spodni. Dzięki temu, w drodze na wakacje lub podróży służbowej, bez trudu doładujesz swoje urządzenia, bez oglądania się na samolotowe gniazdka i porty USB, które nie zawsze działają.

Parametry techniczne:

 • model: Power Bank Newell GP12 24000 mAh
 • pojemność: 24000 mAh / 3,7 V / 88,8 Wh
 • wejście: DC: 12-24 V / 2 A (maks.) oraz USB-C: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3 A
 • wyjście: USB-A: 5 V / 4,5 A, 4,5 V / 5 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1,5 A; USB-C 1: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3 A; USB-C 2: 5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 2,25 A (PPS: 3,3 - 11 V / 3A); DC dla laptopa: 12 V / 4 A, 16,5 V / 4 A, 20 V / 4 A, 24 V / 3,5 A; ładowanie bezprzewodowe: 10 W (MAX)
 • wymiary: 122 x 122 x 28 mm
 • waga: 500 g

Zawartość zestawu:

 • Power Bank Newell GP12 24000 mAh
 • kabel USB-C - USB-A
 • kabel USB-C - USB-C
 • przewód do ładowania laptopa
 • 8 przejściówek kompatybilnych z różnymi gniazdami ładowania w laptopach
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0