Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit 2 (RX9 + TX9 + TX9)

Indeks produktu: SR2717

Dostępność 1-3 dni

Niedostępny
1 845,00 zł
0 Opinia(e) 

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Ilość sztuk

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit 2.

Saramonic UwMic9S to ulepszona wersja flagowego zestawu do bezprzewodowej transmisji dźwięku UwMic9, który w ostatnich latach podbił świat streamów online, konferencji, produkcji YouTube, wywiadów oraz vlogów, realizowanych zarówno przez profesjonalistów, jak i początkujących twórców. Nowe funkcje rozszerzają możliwości pracy z dźwiękiem i umożliwią tworzenie jeszcze lepszych filmów, audycji i podcastów! Odbiornik RX9S i dwa nadajniki TX9S, które znajdziesz w zestawie, wyposażono w pojemne wbudowane baterie, które zapewnią aż 8 godzin nieprzerwanej pracy. Nowością są również fizyczne przełączniki wyciszające nagrywanie z poszczególnych źródeł dźwięku, dodatkowe wejścia audio, a także odkręcane anteny, które możesz ustawić w dowolnym kierunku, zapewniając sobie najwyższą jakość transmisji. Nowoczesne podzespoły zamknięto w solidnej i lekkiej obudowie wykonanej z najwyższej jakości stopów aluminium. Dzięki temu mikroporty nie tylko profesjonalnie wyglądają, ale są również odpowiednio chronione przed obiciami i upadkami. Z myślą o nagrywaniu wymagających dialogów, do zestawu dołączono też profesjonalny mikrofon krawatowy Saramonic DK3A,  zapewniający idealną jakość dźwięku. Wszystkie urządzenia i akcesoria zamknięto w pancernej walizce, która ułatwi transport i przechowywanie. Niech dźwięk w Twoich materiałach wideo, podcastach i  audycjach wkroczy na zupełnie nowy poziom! Zestaw Saramonic UwMic9S UwMic9S Kit2 (RX9S + TX9S + TX9S) zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby komentarze o tym, że kiepsko Cię słychać raz na zawsze zniknęły spod Twoich filmów i vlogów publikowanych na YouTube i w innych serwisach społecznościowych!

Główne cechy zestawu do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit2 (RX9S + TX9S + TX9S):
- zestaw z 1 odbiornikiem i 2 nadajnikami
- czytelny wyświetlacz OLED umożliwiający szybkie sprawdzenie parametrów nagrywania
- profesjonalna jakość transmitowanego dźwięku
- redukcja szumów o niskiej częstotliwości
- szybkie parowanie za pomocą portów podczerwieni
- fizyczne przełączniki umożliwiające wyciszenie wybranego kanału
- odpinana obrotowa antena 360°
- wbudowana bateria działająca do 8 godzin na jednym ładowaniu
- dodatkowe źródło zasilania dzięki wykorzystaniu portu USB-C DC 5V
- możliwość rozdzielenia sygnału na niezależne kanały: lewy i prawy
- wejście liniowe
- lekka walizka dołączona do zestawu

Niezawodne i lekkie
W zestawie do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit2 znajdziesz 2 profesjonalne nadajniki i jeden odbiornik. To idealne rozwiązanie dla wszystkich twórców, którzy często nagrywają wywiady lub zapraszają do swoich programów gości. Obudowy mikroportów wykonano z wytrzymałego stopu aluminium. Urządzenia są dzięki temu bardzo lekkie i odporne na niespodziewane upadki i obicia, które są przecież nieodłącznym elementem pracy w domowym studiu, na planie zdjęciowym, w teatrze, telewizji lub domu kultury.

Dodatkowe źródło dźwięku
Wybierając zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit2 (RX9S + TX9S + TX9S) przekonasz się o tym, jak profesjonaliści realizują wielowarstwowe nagrania wykorzystujące kilka ścieżek audio. Odbiorniki RX9S wyposażono bowiem w dodatkowe gniazdo mini Jack 3,5 mm, do którego możesz podłączyć dodatkowy mikrofon lub inne źródło sygnału. W ten sposób z łatwością uzupełnisz swoje nagrania o muzykę tła lub dodatkowe efekty dźwiękowe. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby do gniazda "Mic / Line" podłączyć jeszcze jeden mikrofon i powiększyć liczbę gości zaproszonych do Twojego programu!

Jeszcze więcej możliwości nagrywania
Dodatkowe źródła dźwięku podłączone do odbiornika do dla Ciebie wciąż za mało? Wybierając zestaw Saramonic UwMic9S Kit2 możesz rozszerzyć swój miks o kolejne ścieżki audio! Obydwa nadajniki TX9S wyposażono w dodatkowe wejście liniowe, które umożliwi podłączenie drugiego mikrofonu lub odtwarzacza muzyki. Dzięki temu Twój sprzęt może rozwijać się razem z Twoją wiedzą i nowymi umiejętnościami realizacyjnymi, bez konieczności inwestowania w nowe urządzenia!

Zapis dźwięku na różnych urządzeniach
Odbiornik UwMic9S RX9S pozwala nagrywać stereofoniczny dźwięk za pomocą zewnętrznego recordera lub aparatu, którym filmujesz. Sygnał możesz też rozdzielić na dwa osobne kanały. To rozwiązanie pozwoli zarejestrować audio na różnych urządzeniach, dając Ci pewność, że w razie awarii któregoś z nich, kopia zapasowa będzie zawsze gotowa, aby uratować nagrany materiał!

Zapomnij o bateriach!
Odbiornik i nadajniki wchodzące w skład zestawu UwMic9S Kit2 wyposażono w pojemne akumulatory, które zapewniają do 8 godzin nieprzerwanej transmisji dźwięku. Koniec z kupowaniem baterii "paluszków" w drodze na plan filmowy! Jeśli nagrania się przedłużą, a któryś z mikroportów poinformuje Cię o konieczności uzupełnienia mocy za pomocą wskaźnika LED, po prostu podłącz urządzenie do powerbanku, komputera lub ładowarki za pomocą dołączonego do zestawu przewodu USB-C. Tak, odbiornik RX9S i nadajniki TX9S możesz ładować w trakcie pracy, a cały proces potrwa zaledwie od 1 do 2 godzin!

Zero szumów!
Gwar ulicy, wiatr lub sąsiedzi, którzy od kilku miesięcy nie mogą skończyć remontu, nigdy więcej nie zakłócą Twoich nagrań. Wszystko za sprawą specjalnego trybu "low-cut", który oferuje zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit2. Dzięki innowacyjnej technologii niskie częstotliwości mogą zostać obcięte, zmniejszając tym samym poziom niepożądanego hałasu rejestrowanego przez mikrofon. Nagrywany głos stanie się przez to wyraźniejszy, a wszystkie momenty, w których Ty lub Twoi rozmówcy przestajecie mówić, nie będą zakłócane przez szumy!

Błyskawiczna synchronizacja
Zależy Ci na ekspresowym zestrojeniu fal odbiornika i nadajników? Po prostu zbliż do siebie urządzenia, wykorzystując porty podczerwieni (RF) lub skorzystaj z funkcji "Auto Scan". Niezależnie od tego, które rozwiązanie wybierzesz, nadajniki i odbiornik wykryją swoją obecność i dostroją się do optymalnych częstotliwości. Gdy nagrywasz vlogi, wywiady, podcasty lub filmy dokumentalne, liczy się każda sekunda! Z zestawem do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit2 (RX9S + TX9S + TX9S) Twoi rozmówcy nigdy nie będą rozpraszani nieoczekiwanymi przerwami w nagraniach!

Nowe odkręcane anteny 360°
Zarówno odbiornik, jak i nadajniki wchodzące w skład zestawu do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit2 wyposażono w innowacyjne anteny 360°. W każdej chwili możesz odkręcić je od mikroportów, zapewniają sobie wygodny transport i jeszcze większy komfort pracy. Dzięki wyjątkowym głowicom anteny możesz ustawiać pod dowolnym kątem. W razie jakichkolwiek zakłóceń, szybko i wygodnie zmienisz ich pozycje, umożliwiając urządzeniom precyzyjne nadawanie i odbiór fal radiowych.

Swoboda pracy poza domem i studiem
Mikroporty wchodzące w skład zestawu Saramonic UwMic9S Kit2 zawsze wykorzystują najlepsze dostępne częstotliwości fal. Dzięki temu sygnał z  innych nadajników radiowych działających w otoczeniu nigdy nie zakłóci Twoich nagrań. Co więcej, odległość między nadajnikami TX9S, a odbiornikiem RX9S na otwartym terenie może wynieść aż 100 metrów! Nawet przy takim dystansie rejestrowany dźwięk wciąż pozostanie krystalicznie czysty i niczym niezakłócony. Wśród akcesoriów dołączonych do mikrofonu krawatowego Saramonic DK3A znajdziesz też wyjątkową osłonę typu „deadcat” z opaska zaciskającą, która zapewnia stabilne mocowanie na mikrofonie. Pozwoli ona zredukować szumy mogące wpłynąć na jakość dźwięku nagrywanego w trudnych warunkach atmosferycznych.

Zapewnij sobie profesjonalny odsłuch
Na obudowie odbiornika RX9S znajdziesz gniazdo mini Jack 3,5 mm, do którego możesz podłączyć słuchawki.  Możliwość monitorowania nagrywanych rozmów, wywiadów i wypowiedzi to sprawdzony sposób na wychwycenie trzasków, szumów i innych niepożądanych dźwięków, które trudno jest usłyszeć gołym uchem. Profesjonalny odsłuch pozwala również skutecznie wyeliminować przejęzyczenia lub pomyłki. Dzięki monitorowaniu nagrań z poziomu słuchawek późniejszy montaż filmów lub podcastów będzie znacznie prostszy, ponieważ przykre niespodzianki związane z dźwiękiem zostaną usunięte już na etapie nagrań!

Pełna kontrola nad źródłami dźwięku
Na obudowie odbiornika RX9S umieszczono fizyczne przełączniki ON-OFF. Dzięki nim w ciągu jednej sekundy aktywujesz lub wyciszysz dźwięk pochodzący z wybranego źródła. Brak konieczności wchodzenia w menu urządzenia i szukania odpowiednich funkcji na ekranie to jeszcze wygodniejsza praca na planie! Co więcej, dzięki kolorowym diodom LED zastosowanym na odbiorniku możesz też szybko sprawdzić, czy któryś z nadajników jest wyłączony lub wyciszony!

Wygodny montaż
Saramonic UwMic9S Kit2 oferuje szereg akcesoriów umożliwiających sprawny montaż mikroportów. Specjalny adapter pozwoli zamocować odbiornik na statywie, aparacie lub kamerze. W zestawie nie zabrakło też solidnych mocowań do paska, które ułatwią szybkie przepinanie nadajników podczas nagrywania wywiadów, lub reporterskich setek. Wszystkie gniazda mini Jack 3,5 mm wyposażono również w zabezpieczające blokady, które uchronią Cię przed niespodziewanym wypięciem przewodów od słuchawek, mikrofonów lub innych urządzeń podłączonych do zestawu zapewniającego bezprzewodową dźwięku.

Solidna walizka ochronna
W zestawie z odbiornikiem RX9S i dwoma nadajnikami TX9S znajdziesz specjalną walizkę wyposażoną w solidne mechanizmy zatrzaskowe  i wygodny uchwyt. Jej wnętrze kryje idealnie wyprofilowane przegródki, umożliwiające bezpieczny transport mikroportów i dodatkowych akcesoriów. Ponadto wnętrze skrzynki w całości wypełniono elastycznym tworzywem, które zapewni najwyższy poziom ochrony Twojego sprzętu.

Parametry techniczne:

 • model: Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit2 (RX9S + TX9S + TX9S)
 • typ transmisji: UHF
 • modulacja: GFSK
 • zasięg działania: do 100 m
 • gniazdo wejściowe: 2 x mini Jack 3,5 mm (Mic / Line)
 • wymagania dotyczące zasilania: wbudowana bateria litowo-jonowa lub USB-C DC 5V
 • pojemność baterii: 2000 mAh
 • żywotność baterii: około 8 godzin
 • referencyjny poziom wejścia audio: -60 dBv (wejście Mic, tłumienie 0 dB)
 • stosunek sygnału do szumu: > 75 dB
 • latencja: 12 ms
 • przesterowanie dźwięku: < 0,2%
 • materiał: stop aluminium
 • waga: ok. 157 g
 • wymiary: 220 x 64 x 25 mm

Odbiornik RX9S:

 • typ transmisji: UHF
 • modulacja: GFSK
 • zasięg działania: do 100 m
 • gniazdo wyjściowe: 2x mini Jack 3,5 mm
 • gniazdo wejściowe: 1 x mini Jack 3,5 mm (Mic / Line)
 • gniazdo słuchawkowe: mini Jack 3,5 mm
 • wymagania dotyczące zasilania: wbudowana bateria litowo-jonowa lub USB-C DC 5V
 • pojemność baterii: 2000 mAh
 • żywotność baterii: około 8 godzin
 • czułość: -95 dBm
 • stosunek sygnału do szumu: > 75 dB
 • latencja: 12 ms
 • przesterowanie dźwięku: < 0,2%
 • materiał: stop aluminium
 • waga: ok. 193 g
 • wymiary: 220 x 64 x 25 mm

Zawartość zestawu:

 • 1x odbiornik RX9S
 • 2 x nadajnik TX9S
 • 2 x mikrofon krawatowy Saramonic DK3A
 • 1 x rozgałęźnik Saramonic SR-C2004 z mini Jack TRS 2x mini Jack TRS
 • 1 x kabel audio Saramonic SR-UM10-C35XLR - mini Jack / XLR
 • 2 x kabel do ładowania USB-C do USB-A (120 cm)
 • 1 x  kabel mini Jack 3,5 mm TRS / kabel mini Jack 3,5 mm TRS
 • 4 x antena
 • 3 x mocowanie do paska
 • 1 x adapter do mocowania na aparacie lub statywie
 • 1 x walizka SR-C8

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit 2 (RX9 + TX9 + TX9)

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit 2.

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

close
close
close

Aparat Sony A7RII (ILCE7RM2)

close

Obiektyw Zeiss Batis 2.8/18

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close
close
close
close
close
close
close
close
close

Sony PFD-50DLA

close

Rekorder Atomos Ninja V 5"

close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close

Aputure V-Screen VS-1 FineHD

close
close
close

Rejestrator Zoom H6 Black

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close

Akumulator NP-F750, 3500 mAh

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

close

Slider LIBEC ALX S4

close
close
close
close

Dron DJI Mavic Air 2

close

Statyw Video Fotopro DV-2

close

Statyw Benro KH25P

close

Uchwyt DJI PROSSD

close
close

Przeciwaga DJI Zenmuse X9

close

DJI LiDAR Range Finder

close
close
close
close
close

Lampa GlareOne LED 600D

close
close
close

Kamera Sony PXW-Z90

close

Fomei LED MINI 15W

close
close
close

Aparat Nikon D7500 Body

close

Napęd DC HDN do slidera

close
close

Z-Shape (Z-Riser)

0