Mikrofon krawatowy BOYA BY-M1 PRO

Indeks produktu: BYM1PRO

Dostępność 3-7 dni

Niedostępny
85,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Mikrofon krawatowy BY-M1 PRO.

Zaawansowany, nowy, uniwersalny mikrofon krawatowy do smartfonów, aparatów, kamer, rejestratorów audio, komputerów i innych. Idealne rozwiązanie do rejestracji mowy – prezentacji, podcastów, wywiadów, rozmów czy materiałów edukacyjnych.

BY-M1 PRO to druga, rozbudowana i ulepszona wersja popularnego mikrofonu krawatowego BOYA BY-M1. Zachowana została znana dotychczas konstrukcja lavaliera z modułem sterującym – uwzlęgdniono w nim jednak szereg nowych funkcji, które wyróżniają go nawet spośród mikrofonów innych producentów. Jest praktyczny i uniwersalny, kompatybilny z szeroką gamą urządzeń – od smartfonów, poprzez aparaty, kamery i rejestratory audio, aż po komputery i wiele innych. Umożliwia uzyskanie głosu głośniejszego i bardziej wyraźnego w porównaniu z nagraniami prowadzonymi przez mikrofon wbudowany w kompatybilne urządzenia.

Moduł sterujący został wyposażony w przełącznik zasilania i wyboru trybów "smartphone" oraz "camera". Mikrofon posiada również funkcję tłumienia o 10 dB, przydatną na przykład przy nagraniach osób z donośnym głosem. Przewidziano w nim także wejście słuchawkowe mini-jack 3,5 mm, które umożliwia bieżący odsłuch nagrywanego dźwięku w trybie "smartphone". Długi, 6-metrowy kabel umożliwia swobodne poruszanie się po planie. Dołączona do zestawu bateria LR44 wymagana jest tylko do pracy w trybie "camera" – podczas nagrań z telefonami mikrofon zasilany jest z urządzenia, do którego jest podłączony. W zestawie znajduje się klips do mocowania mikrofonu oraz gąbka wygłuszająca tzw. głoski "wybuchowe" i szum oddechu, przejściówkę na większe złącze jack 6,5 mm oraz proste etui.

Parametry techniczne:

 • Uniwersalny, kompatybilny z wieloma urządzeniami
 • Możliwość odsłuchu nagrań prowadzonych smartfonem
 • Mocowanie na klips
 • Tłumienie 0 / -10 dB
 • Niski poziom szumów
 • Czułość- -30 dB ± 3 dB (0 dB - 1 V/Pa, 1 kHz)

W zestawie:

 • Mikrofon BOYA BY-M1 PRO
 • Gąbka i klips do mikrofonu
 • Adapter mini-jack 3,5 mm – jack 6,5 mm
 • Bateria LR-44
 • Pokrowiec

Zastosowanie:
Mikrofony krawatowe najlepiej sprawdzają się przy rejestrowaniu głosu ludzkiego, szczególnie tam, gdzie ma on być jak najlepiej odizolowany od dźwięków otoczenia. Idealnie nadaje się do amatorskich i profesjonalnych zastosowań z kamerą wideo lub aparatami, sprawdzi się również przy nagraniach prowadzonych za pomocą smartfona. Z jego pomocą można nagrać ścieżki z wyraźną i głośną mową, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie do nagrywania prezentacji, wywiadów, monologów, rozmów, podcastów czy materiałów na YouTube. Jest to także świetne rozwiązanie do każdej realizacji, w której trzymanie mikrofonu byłoby nieporęczne.

Złącze mikrofonowe:
mini-jack 3,5 mm TRRS
Waga [g]:
55
Długość:
600 cm
Typ mikrofonu:
pojemnościowy, krawatowy
Charakterystyka:
dookólna
Pasmo przenoszenia:
65 Hz - 18 kHz
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0