Gruszka silikonowa VSGO V-B01E

Indeks produktu: VB01E

Wysyłamy w 24h

Dostępny
69,00 zł
Ilość sztuk

Gruszka silikonowa VSGO V-B01E  z jednokierunkowym przepływem powietrza oraz jego filtracją. Skutecznie usuwa kurz i drobinki pyłu z matrycy, obiektywu lub filtrów fotograficznych.

Gruszka silikonowa popularnej marki VSGO, wykonana z bardzo gładkiego i przyjemnego w dotyku silikonu. Jej konstrukcja umożliwia mocny, czysty podmuch, skutecznie usuwający pył i kurz z obiektywu, filtrów lub wnętrza aparatu. Została wyposażona również w specjalny ciężarek stabilizujący jej ruchy, dzięki czemu nawet po upuszczeniu nie toczy się, a jej dysza nie dotyka podłoża.

Po ściśnięciu gruszka pobiera powietrze nie przez dyszę, jak ma to miejsce w tańszych modelach, a przez specjalne wentyle z wymiennymi filtrami - dzięki temu nie zasysa do wewnątrz drobinek kurzu i wydmuchuje tylko czyste powietrze. Zgodnie z zaleceniami producenta, należy wymienić go po roku użytkowania. Filtr można także opłukać pod wodą, gdy zbierze się na nim widoczny kurz.

Cechy produktu:

  • Mocny podmuch
  • Wymienna wkładka filtrująca wciągane powietrze
  • Wyposażona w ciężarek stabilizujący
  • Wygodnie leży w dłoni
  • Bardzo przyjemna w dotyku

Zastosowanie:

Gruszka VSGO V-B01E to idealne uzupełnienie podróżnego zestawu do czyszczenia sprzętu fotograficznego. Jest mała, kompaktowa i dobrze leży w dłoni. Jej konstrukcja gwarantuje jednostronny przepływ powietrza, a wymienne filtry skutecznie zapobiegają zasysaniu kurzu do wnętrza. Z łatwością daje się ścisnąć i jest bardzo przyjemna w dotyku. Wysoka jakość produkowanych akcesoriów do czyszczenia sprzętu foto i video to największy atut marki VSGO.

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0