Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Aparat Nikon Z6 II + Nikkor Z 24-200mm f/4-6.3 VR

Indeks produktu: VOA060K004

Doatępność 3-7 dni

Niedostępny
13 399,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Aparat Nikon Z 6II 24-200mm f/4-6.3 VR

Gdy potrzebujesz wytrzymałego, lekkiego i wszechstronnego sprzętu, ten zestaw z teleobiektywem zmiennoogniskowym spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zestaw zawiera aparat Z 6II i ultrakompaktowy obiektyw zmiennoogniskowy NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR. Ten pełnoklatkowy teleobiektyw o szerokim zakresie ogniskowych pozwala na rejestrowanie zdjęć i filmów z bogatymi szczegółami, a jednocześnie łatwo mieści się w mniejszych torbach fotograficznych.


Nikon Z 6II - gotowy do nocnej sesji

Matryca aparatu Nikon Z 6II w pełni wykorzystuje dużą ilość światła wpuszczaną przez mocowanie o dużej średnicy, dzięki czemu możesz swobodnie tworzyć niezależnie od warunków oświetleniowych. W całym ultraszerokim zakresie czułości ISO uzyskasz doskonałą jakość obrazu, zarówno podczas wykonywania pełnoklatkowych zdjęć, jak i nagrywania filmów. Funkcja AF przy małej jasności działa teraz do poziomu -6 EV z obiektywem f/2 (lub jaśniejszym) – ostrość znajdziesz nawet w świetle księżyca w kwadrze.

O wiele szybciej

Ultraszeroki hybrydowy system AF umożliwia idealne ustawianie ostrości. Możesz fotografować w pełnej rozdzielczości z pełnym autofokusem i automatyką ekspozycji z szybkością do 14 kl./s. Gdy liczy się szybkość, a ona zawsze ma znaczenie, uchwycisz chwile, które mogą umknąć innym.


Szerokie możliwości tworzenia multimediów z Nikon Z 6II

Jeśli jesteś filmowcem aparat Nikon Z 6II jest właśnie dla Ciebie. Pełnoklatkowa matryca aparatu i odczyt pełnych pikseli zapewniają szerszy zakres dynamiczny oraz pozwalają na nagrywanie filmów z ostrzejszym i bardziej wyrazistym obrazem. Podczas filmowania można ustawić szybkość autofokusa i czułość śledzenia ostrości, a także korzystać z AF z wykrywaniem oczu oraz z AF wykrywaniem zwierząt. Twoje możliwości dodatkowo poszerza elastycznie regulowana liczba klatek na sekundę. Ponadto, nagrane materiały możesz odtwarzać w dowolny sposób.


Dwukrotnie większa moc obliczeniowa

Do czegokolwiek chcesz użyć światła, zrób to szybciej i płynniej. Dwa procesory EXPEED zapewniają dwukrotnie większą moc obliczeniową, umożliwiającą szybkie działanie wszystkich funkcji, od autofokusa po obsługiwanie bufora o dużej pojemności. Aparat Z 6II działa płynnie, zarówno podczas filmowania, jak i fotografowania.


Większa prędkość – przez dłuższy czas

Dzięki szybszemu buforowi o dużej pojemności można w jednej serii wykonać nawet 200 zdjęć w formacie JPEG lub 124 zdjęcia w 12-bitowym formacie RAW bez kompresji. Wysoka częstotliwość odświeżania oznacza, że nie umknie Ci nawet sekunda, natomiast dwa procesory EXPEED zapewniają niesamowitą prędkość zapisu.

Aparat Nikon Z 6II dwa gniazda kart pamięci

Dysponując dwoma gniazdami kart pamięci możesz dostosować się do dowolnego trybu organizacji pracy. Oddzielnie zapiszesz zdjęcia i filmy albo pliki w formatach RAW i JPEG. Druga karta może też służyć do natychmiastowego zapisywania kopii zapasowej pliku. W zależności od konfiguracji, drugie gniazdo może być używane w przypadku przepełnienia pierwszej karty albo do tworzenia kopii zapasowych. W jednym gnieździe możesz używać kart SD UHS-II, a w drugim kart XQD lub najnowszych ultraszybkich kart CFexpress.

10-bitowe wyjście HDMI

Uzyskaj większą swobodę podczas obróbki kolorystycznej. Dzięki nagrywaniu filmów z 10-bitową głębią koloru można utrwalić o ponad miliard odcieni więcej niż w formacie 8-bitowym. Aparat Z 6II pozwala na przesyłanie 10-bitowych danych wideo bezpośrednio do zewnętrznego rejestratora podłączonego do wyjścia HDMI.


Z 6II - Hybrid Log Gamma (HLG)

Nagrywając materiał wideo gotowy do natychmiastowego odtwarzania na wyświetlaczach HDR można uniknąć czasochłonnej obróbki kolorystycznej. Format HLG dostępny w aparacie zachowuje więcej szczegółów, zakres dynamiki i kontrast – nie jest wymagana obróbka końcowa.

Wytrzymała konstrukcja Nikon Z 6II

Przemierzaj zakurzone ulice. Odważnie wędruj po górskich ścieżkach. Fotografuj blisko wody. Dzięki wysoce wytrzymałemu, lekkiemu szkieletowi z magnezowego odlewu, aparat Z 6II jest bardzo poręczny i wystarczająco wytrzymały, aby używać go w dowolnym miejscu. Ze względu na zabezpieczenie przed kurzem, brudem i wilgocią, możesz go mieć zawsze przy sobie, dokądkolwiek zaprowadzi Cię inspiracja.

Rozdzielczość:
25 Mpix
Typ matrycy:
pełnoklatkowa
Nagrywanie w rozdzielczości HD:
4K, Full HD
Ekran dotykowy:
Tak; 3,2"
Wizjer:
Elektroniczny
Autofokus:
Tak, hybrydowy autofokus z detekcją fazową/autofokus z detekcją kontrastu, czułość: -4.5 do 19 EV (-6 do 19 EV dla trybu low-light AF)
Złącza:
HDMI, USB
HDMI typ C, USB-C, Wejście mikrofonowe 3.5 mm, Wyjście słuchawkowe 3.5 mm
Waga [g]:
705 g (z akumulatorem i kartą pamięci)
Stabilizacja:
5-osiowa z przesunięciem matrycy, współpracuje ze stabilizacją dostępną w obiektywach z mechanizmem VR
Tak
Zestaw zawiera:
Akumulator jonowo-litowy EN-EL15c, ładowarka MH-25a, pokrywka bagnetu korpusu BF-N1, muszla oczna DK-29, pasek AN-DC19, zatrzask kabla HDMI/USB, kabel USB UC-E24, pokrywka sanek mocujących BS-1
Mocowanie:
Nikon Z
Czułość ISO:
100 - 51200 ISO, programowo rozszerzana do 50 ISO oraz 204800 ISO, zmiany co 1/3 lub 1/2 EV
Rodzaj karty:
CFexpress, podwójny slot, SDHC, SDXC, XQD
Wymiary zewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]:
134 x 100,5 x 67,5 mm
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0