Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Obiektyw Sony FE 12-24mm F2.8 GMaster + CASHBACK 500 zł SEL1224GM

Indeks produktu: SEL1224GM

Wysyłamy w 24h

Dostępny
13 899,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Ilość sztuk

Sony dodatkowy rok gwarancji na wybrane produkty

Ultra szerokokątny obiektyw pełnoklatkowy Sony 12-24mm F2.8 GMaster klasy premium

Jasny, ultraszerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy SEL1224GM do zdjęć i filmów. Wyposażony w zaawansowaną konstrukcję optyczną, która zawiera trzy elementy XA (ekstremalnie asferyczne), jeden asferyczny, dwa super ED i trzy ED (o bardzo niskiej dyspersji) niesamowicie wysokiej rozdzielczości nawet w narożnikach kadru, z pięknym rozmyciem tła (bokeh) . Cztery silniki liniowe obiektywu Sony 12-24 F2.8 GM XD (Extreme Dynamic) zapewniają szybki, precyzyjny i cichy autofocus pozwalający na bezbłędne śledzenie obiektów, przy zachowaniu niewielkich wymiarów i masy obiektywu G Master. Wewnętrzne ogniskowanie i specjalna konstrukcja zapewnia zminimalizowany efekt „oddychania” w czasie ustawiania ostrości co jest niezwykle istotne w czasie filmowania. SEL1224GM zapewnia płynne, szybkie i ciągłe działanie autofokusa podczas filmowania.

NIESAMOWICIE OSTRY: Trzy niezwykle precyzyjne elementy XA zapewniają wyjątkową rozdzielczość w tym ultraszerokokątnym obiektywie o dużej jasnośći F2.8. Wraz z jednymstandardowym elementem asferycznym, dwoma elementami ze szkła Super ED, trzema ED (Extra-low Dispersion) zapewniają wysoką rozdzielczość od rogu do rogu i piękny efekt bokeh, Jest to doskonały, pełnoklatkowy  obiektyw do fotografowania krajobrazów, wnętrz czy rozgwieżdżaonego nieba.

PIĘKNIE GŁADKIE ROZMYCIE TŁA: 9-listkowa, kołowa przysłona tworzy piękne efekt miękkiego rozmycia tła , Pomaga w tym stała wysoka jasność obiektywu F2,8  w całym zakresie ogniskowych.

NIESAMOWITA PRZEJRZYSTOŚĆ I KONTRAST: powłoka Sony Nano AR Coating II zastosowana w SEL1224GM skutecznie eliminuje efekt flary i spadek kontrastu przy fotografowaniu pod światło.

DYNAMICZNA PERSPEKTYWA: Dzięki ultraszerokiemu kątowi widzenia przy ogniskowej 12 mm obiektyw SEL1224GM pomaga tworzyć obrazy o dynamicznej perspektywie, zaskakującej dla ludzkiego oka.

PROFESJONALNA ERGONOMIA: Wytrzymała, odporna na kurz i wilgoć konstrukcja oraz wygodne elementy sterujące sprawiają że SEL1224GM  idealnie nadaje się do stosowania w najtrudniejszych sytuacjach - zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze.

SZYBKO I DOKŁADNIE: Cztery silniki liniowe XD (Extreme Dynamic) o zaawansowanej konstrukcji zapewniają szybsze i dokładniejsze ustawianie ostrości niż konwencjonalne obiektywy zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania.

Ogniskowa [mm]:
12-24
Średnica filtra [mm]:
brak
Waga [g]:
847
Stabilizacja:
jest
Kąt widzenia [stopnie]:
114-122
Minimalna wartość przysłony [f/]:
2.8
Budowa:
3 elementy XA (ekstremalnie asferyczne) i 1 asferyczny - 2 elementy super ED i 2 ED - cztery silniki liniowe XD (Extreme Dynamic)
Bagnet:
Sony FE
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
97,6x137

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0