Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Filtr Tiffen 5x5 Polaryzacyjny

Indeks produktu: 5X5POL

Dostępność 7-21 dni

Niedostępny
1 999,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Filtr szklany polaryzacyjny 5x5 (5X5POL)

Filtr polaryzacyjny Tiffen 5x55Polarizer (5X5POL), do zastosowań filmowych i telewizyjnych.

Filtr polaryzacyjny, wykonany z wysokiej jakości szkła to kolorystycznie neutralny, polepszający jakość obrazu filtr do fotografii czarno białej, jak i kolorowej oraz kamer. Przy odpowiednim ustawieniu kamery względem płaszczyzny odbijającej światło, możliwe jest pełne spolaryzowanie i wygaszenie tych niechcianych odbić. Redukuje refleksy i odbicia niemetaliczne światła zarówno na wodzie, niebie, szkle i innych płaszczyznach takich jak budynki, liście czy też fotografowana twarz. Pogłębia błękit nieba i poprawia jego kontrast, zwiększa nasycenie kolorów powierzchni matowych m.in. żółtego, zieleni roślin, oraz koloru czerwonego.

W przypadku zdjęć plenerowych filtr działa najskuteczniej przy ustawieniu kąta filtrowania 90° w stosunku do kierunku padania światła.

Filtr polaryzacyjny jest w stanie przyciemnić błękit nieba i podkreślić obecność chmur. W fotografii kolorowej to jedyna, oprócz filtrów połówkowych, metoda na przyciemnienie nieba.

Dzięki wykorzystaniu filtra polaryzacyjnego możemy sfotografować to, co dzieje się pod powierzchnią wody, za szybą, w której odbija się światło słoneczne. Za jego pomocą nawet w słoneczny dzień możemy uzyskać jednolicie ciemną powierzchnię wody pozbawioną blików.

Filtr polaryzacyjny pozwala on uzyskać wiele ciekawych efektów, niemożliwych do podrobienia w Photoshopie, np. zajrzeć przez... szybę. Umożliwia bowiem stłumienie odblasków, utrudniających sfotografowanie wnętrza np. witryny sklepowej. Przydaje się on także, gdy nie chcemy, by nasza postać odbijała się w szkle.

Bez filtra polaryzacyjnego nie byłoby możliwe profesjonalne fotografowanie samochodów, motocykli, samolotów etc.

W przypadku zdjęć portretowych eliminuje odblaski wynikające z braku pudru na twarzy.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0