Filtr Hoya Protector HD 72mm

Indeks produktu: HOYA-PHD72P

Dostępność 3-7 dni

Niedostępny
171,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Ochronny filtr 72 mm do obiektywów

Wysokiej jakości filtr ochronny Hoya Protector HD doskonale chroni delikatną optykę obiektywu przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniami i zachlapaniem. Jest  4-krotnie bardziej odporny na zniszczenia od innych, dostępnych na rynku filtrów. W skład jego budowy wchodzą 8-warstwowe powłoki antyrefleksyjne, gwarantujące przepuszczalność światła na poziomie 99.35% światła widzialnego o długości fali 400-700nm.

Specjalna konstrukcja i skład chemiczny materiałów, z których wykonano powłoki sprawia, że filtr oprócz uszkodzeń mechanicznych jest też odporny na tłuszcz. Odciski palców i inne zabrudzenia usuniesz z jego powierzchni łatwo i wygodnie.

Cztery powłoki antyrefleksyjne skutecznie redukują odblaski światła zarówno te wewnętrzne, jak i zewnętrzne, co przekłada się na obraz czysty, kontrastowy i pełen detali. Aluminiowe kołnierze zostały specjalnie wyczernione aby zapobiegać także przed bocznymi odblaskami a ich profil jest wyjątkowo smukły dzięki czemu doskonale nadają się do użycia z obiektywami szerokokątnymi. Co więcej, w zdecydowanej większości przypadków można używać dekielków ochronnych na obiektyw bez konieczności demontażu filtra.

Utwardzane warstwy filtra wydłużają jego żywotność, a zarazem redukują część promieniowania UV wpływającego negatywnie na ostrość i kontrast zdjęć wykonywanych w otwartych przestrzeniach.

Średnica filtra [mm]:
72
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0