Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Grip Sony VG-C3EM do A9 A7R III A7 III

Indeks produktu: VGC3EM.SYU

Dostępność 7-21 dni

Niedostępny
1 178,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

BATTERY GRIP VG-C3EM do bezlusterkowców Sony α9, α7R III, α7 III

Grip spełnia dwie funkcje jednocześnie. Wyposażony w dodatkowe przyciski ułatwia trzymanie aparatu w pionie podczas wykonywania zdjęć portretowych i pozwala na dwa razy dłuższą pracę aparatu, gdyż stanowi dodatkowe źródło zasilania. Zapewnia lepszy komfort pracy, stabilny chwyt aparatu, a co za tym idzie - zawsze ostre zdjęcia. Dłuższe fotografowanie jest możliwe dzięki inteligentnemu wykorzystywaniu dwóch akumulatorów. Starannie uszczelniony przed pyłem i wilgocią grip może być używany nawet w trudnych warunkach.

Wygodniejsze fotografowanie

Robienie wielu zdjęć pionowych, np. na sesji portretowej bywa męczące dla rąk. Nienaturalna dla ciała pozycja wymuszona jest ułożeniem guzików na obudowie aparatu, który domyślnie zaprojektowano do zdjęć poziomych. Zastosowanie gripa, który zmienia kształt aparatu na bardziej ergonomiczny, sprawia, że aparat lepiej leży w dłoni. Wzrost wygody odczuwalny jest zarówno podczas fotografowania w pionie jak i w poziomie - aparat w obu orientacjach wygląda od teraz identycznie.

Więcej ostrych zdjęć

Nowy kształt aparatu nadany przez grip wpływa na lepsze rozłożenie ciężaru w dłoniach fotografa. Pewny i stabilny chwyt to mniej niekontrolowanych drgań i więcej ostrych, nieporuszonych zdjęć.

Łatwy dostęp do ustawień

Najważniejsze przyciski funkcyjne takie jak migawka zostały zdublowane, a ich nowe miejsce na gripie dopasowano do ułożenia dłoni w trakcie pionowego kadrowania. Dodatkowo pojawiły się przyciski, których funkcję sam możesz zaprogramować! Logiczne ułożenie przycisków oraz taki sam kształt jak przy kadrowaniu poziomym gwarantuje, że jedyną różnicą, jaką poczujesz, będzie różnica w wygodzie.

Moc z dwóch akumulatorów

W gripie znajduje się miejsce na dwa akumulatory (do kupienia osobno). W pierwszej kolejności zużywany jest słabszy akumulator z uchwytu. Potem następuje automatyczne przełączenie na drugi. "Uzbrojony" w dwa akumulatory możesz fotografować niemal cały dzień bez przerwy.

Zapasy energii pod ścisłą kontrolą

Akumulatory z serii infoLithium pokazują bardzo dokładny, procentowy stan naładowania akumulatora, który możesz sprawdzić na ekranie LCD aparatu. Dzięki temu wiesz, jak zaplanować swoją pracę w czasie pozostałym do całkowitego rozładowania.

Ładowanie bez wyjmowania akumulatorów

Kolejną funkcją gripa, która wpływa na Twoją wygodę, jest możliwość ładowania akumulatorów wewnątrz uchwytu za pomocą portu usb. Nie musisz posiadać dodatkowej ładowarki ani przekładać akumulatorów. Ładujesz je obydwa jednocześnie i jesteś znów gotowy do pracy.

Wytrzymały sprzęt do zadań specjalnych

Cechą charakterystyczną aparatu i gripu Sony jest wykonanie obudowy ze stopu magnezu. To bardzo wytrzymały a zarazem lekki materiał konstrukcyjny! Staranne uszczelnienia przycisków, pokręteł, pokrywy akumulatora i złącza chronią Twój sprzęt przed pyłem i wilgocią - jego największymi wrogami. Możesz śmiało i bez obaw pracować nawet w trudnych warunkach!

Cechy charakterystyczne:

 • zgodny z Sony α9, α7R III, α7 III
 • wydłuża czas pracy aparatu dwukrotnie
 • miejsce na dwa akumulatory NP-FZ100
 • zdublowane przyciski funkcyjne do wygodnego fotografowania w pionie
 • ładowanie przez port usb bez konieczności wyjmowania akumulatorów
 • obudowa ze stopu magnezu
 • uszczelnione przyciski, pokrętła, pokrywy akumulatora i załącza
 • wymiary: 126,9 x 107,9 x 61,8 mm
 • waga: 272 g

Parametry techniczne:

 • wymiary: 13 x 10,7 x 6 cm
 • waga: 232g (bez akumulatorów)
 • Kompatybilność: aparaty: Sony A7III / A7RIII / A9 akumulatory: NP-FZ100
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0