Aparat Canon EOS 5D Mark IV

Dostępność 3-7 dni

Niedostępny
9 649,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Ilość sztuk

Cyfrowa lustrzanka DSLR Canon EOS 5D Mark IV

Canon EOS 5D Mark IV to kolejna odsłona topowej lustrzanki pełnoklatkowej dedykowanej dla szerokiej gamy profesjonalnych fotografów. Sprawdzi się zarówno wśród fotografów studyjnych, wymagających szczegółowości, jaką daje pełnoklatkowa matryca o wysokiej rozdzielczości, fotografów eventowych, ślubnych, jak i fotoreporterów potrzebujących lekkiego, szybkiego aparatu umożliwiającego fotografowanie w każdych warunkach oświetleniowych. Osoby zajmujące się filmowaniem docenią profesjonalne możliwości Canon Log i nagrywanie w 4K.

Sercem aparatu EOS 5D Mark IV jest specjalnie zaprojektowana matryca pełnoklatkowa o rozdzielczości 30mln pikseli. W połączeniu z procesorem obrazu wyróżnia ją doskonała szczegółowość oraz ogromny zakres czułości przez co sprawdzi się w bardzo różnych zastosowaniach - od studia po zdjęcia w mroku. Wysoki poziom rozdzielczości matrycy sprawia, że z niewiarygodną dokładnością rejestruje każdy szczegół. Wysoka rozdzielczość umożliwi też swobodne kadrowanie zachowując wysoką jakość i rozdzielczość pliku docelowego.

EOS 5D Mark IV jest pierwszym aparatem Canon w którym zastosowano technologię Dual Pixel RAW. Ponieważ każdy z 30 mln pikseli matrycy składa się z 2 fotodiod aparat rejestrując 2 zdjęcia z minimalnym przesunięciem ostrości by nastepnie podczas obróbki wybrać to idealne. Można to zrobić w dołączony do aparatu oprogramowaniu Digital Photo Professional.

Ogromny zakres czułościwynoszący od 100-32000 ISO oraz możliwość opcjonalnego rozszerzenia o czułości 50, 51200 i 102400 umożliwia wykonanie zdjęć zarówno w bardzo ostrym słońcu, korzystając jednocześnie z długich czasów naświetlania jak i przy minimalnym oświetleniu umożliwiając swobodne wykonywanie zdjęć nocnych bez statywu.

Aby zachować najwyższą jakość obrazu, pełną szczegółu i pozbawioną niedoskonałości wynikających z optyki 5D MK IV został wyposażony w cyfrowy optymalizator obiektywu. Redukuje on błędy charakterystyczne dla danego obiektywu oraz efekt wywołany przez filtr dolnoprzepustowy w aparacie zapewniając najwyższą jakość obrazu. Dodatkowo możliwe jest też włączenie funkcji cyfrowej korekcji aberracji.

W aparacie EOS 5D Mark IV zastosowano aż 61 punktów AF rozmieszczonych na szerszym o 8% w pionie i 24% w poziomie obszarze niż w poprzdnim modelu. W połączeniu z bardzo dużą czułością AF sięgającą -3EV sprawia, że ustawianie ostrości jest znacznie przyjemniejsze i sprawniejsze niż dotychczas, nawet w słabym oświetleniu. W przypadku korzystania z trybu Live View dzięki technologii Dual Pixel CMOS AF wartość ekspozycji może wynosić nawet -4EV.

Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników aparat 5D Mark IV został wyposażony w możliwość filmowania w rozdzielczości 4K. W połączeniu z szeroką gamą optyki Canon pozwoli on na realizację najbardziej zaawansowanych projektów filmowych. W rozdzielczości Full HD aparat umożliwia filmowanie z prędkością nawet 120kl/s.

Krzywa Canon Log pozwoli Ci na zarejestrowanie znacznie szerszego zakresu dynamicznego (12 stopniowy zakres dynamiki tonalnej) by później uzyskać zdecydowanie większą ilość szczegółów, zarówno w ostrych światłach jak i w cieniach. Finalny efekt możesz podejrzeć za pomocą funkcji View Assist, tak by już podczas nagrywania mieć wyobrażenie filmu uzyskanego po obróbce.

Moje ulubione produkty

close
close
close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close
close
close
close
close
close
close
close
close
close

Sony PFD-50DLA

close

Rekorder Atomos Ninja V 5"

close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close
close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close
close

Aputure V-Screen VS-1 FineHD

close
close
close

Rejestrator Zoom H6 Black

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close

Akumulator NP-F750, 3500 mAh

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

close

Slider LIBEC ALX S4

close
close
close
close

Statyw Video Fotopro DV-2

close

Statyw Benro KH-25P

close

Uchwyt DJI PROSSD

close
close

Przeciwaga DJI Zenmuse X9

close

DJI LiDAR Range Finder

close
close
close
close
close
close

Lampa GlareOne LED 600D

close
close
close

Kamera Sony PXW-Z90

close

Fomei LED MINI 15W

close
close
close

Aparat Nikon D7500 Body

close

Napęd DC HDN do slidera

close

Z-Shape (Z-Riser)

close
close

Lampa 1000W Fresnel LED

close

Super Clamp Zacisk

close
close

Slidekamera adapter AF-15

close
close

Pasek Peak Design Leash v3

close

Lampa Lishuai Led Focus 600D

close

Zacisk Clamp NOGA CS4500

close
close

Slider Edelkrone Wing PRO

close

Dron DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

close
close

Dron DJI Mavic Air 2S

close
close
close

Zestaw bezprzewodowy DJI Mic

close

Lampa Aputure MC

close
close
close
close
close

Kamera Canon EOS C70

close

Ładowarka USB SWIT UC-2120

close

Monopod Manfrotto MVMXPROA4

close

Monopod Manfrotto MVMXPRO500

close

Statyw Libec HS-150

close

Adapter Sigma MC-21

close
0