Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Lampa LED Yongnuo YN-135 RGB

Indeks produktu: YN135B

Dostępność 3-7 dni

Niedostępny
219,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Kompaktowa lampa LED Yongnuo YN-135 3200-5600K + RGB

Poręczna lampa LED Yongnuo YN135 z regulacją mocy i temperatury barwowej od 3200 do 5600 K oraz możliwością pracy w przestrzeni barw RGB. Kompaktowych rozmiarów panel jest wyposażony łącznie w 135 diod, z czego 45 odpowiada za emisję światła ciepłego, 45 za światło zimne, a kolejne 45 za światło kolorowe. Lampa cechuje się też wysokim wskaźnikiem CRI 95+ w trybie światła białego CCT, co gwarantuje wierną reprodukcję nasyconych i naturalnych kolorów.

YN135 to urządzenie oferujące szereg użytecznych funkcji. Jego obsługa jest ułatwiona dzięki niewielkiemu wyświetlaczowi OLED. Moc i temperatura barwowa w trybie CCT może być płynnie regulowana. Z kolei podczas pracy w przestrzeni barw RGB użytkownik będzie miał możliwość kontroli koloru światła w trybie HSI – oddzielnie dostosuje jego odcień, nasycenie i natężenie. Aby ułatwić pracę na planie oba główne tryby otrzymały dwie podgrupy. Dzięki programom CCT-1 i CCT-2 można szybko przełączyć się pomiędzy najczęściej wykorzystywanymi ustawieniami światła dziennego. Podobnie w trybie RGB – korzystając z programów HSI-1 i HSI-2 można w prosty sposób wrócić do określonych parametru koloru. Lampa oferuje także 14 trybów tematycznych, wśród których znajdują się m.in. światło świec, ognisko, sygnał wozu policyjnego, karetki pogotowia czy ambulansu.

Lampa posiada wbudowany akumulator 3,7 V o pojemności 5000 mAh, który umożliwia pracę przez około 160 minut na pełnej mocy. Ładowanie odbywa się z wykorzystaniem gniazda USB-C. Do ładowania lampy można wykorzystać dowolny port o napięciu 5 V, 9 V lub 12 V i amperażu 2 A lub wyższym. W układzie standardowym pełne naładowanie zajmie około 3 godzin. W przypadku korzystania z szybkiego protokołu QC3.0 lampa będzie gotowa do pracy w 2 godziny. Jej obudowa została wykonana z aluminium, które pełni jednocześnie funkcję pasywnego układu chłodzenia. Brak wentylatora sprawia, że urządzenie jest ciche i nie zakłóca pracy podczas nagrań. Na dłuższym i krótszym boku obudowy znajdują się dwa otwory montażowe w standardzie 1/4 cala. Do kompletu jest dołączony adapter typu zimna stopka, dzięki któremu YN135 może być zamontowana bezpośrednio na aparacie wyposażonym w standardową stopkę ISO oraz w różnego rodzaju uchwytach i klatkach operatorskich.

Cechy produktu:

 • Płynna regulacja mocy światła
 • Praca w trybie światła naturalnego od 3200 do 5600 K
 • Wysoki współczynnik odwzorowania barw CRI 95+
 • Praca w przestrzeni barw RGB
 • Regulacja koloru światła w trybie HSI (Hue, Saturation, Intensity)
 • Strumień świetlny: 1180 lux @ 0,5 m dla 5600 K
 • Wbudowany akumulator: 5000 mAh 3,7 V
 • Obsługa protokołu szybkiego ładowania QC3.0
 • Wymiary: 151,2 × 77,5 × 11,8 mm

W zestawie:

 • Lampa Yongnuo YN-135 RGB
 • Materiałowy woreczek
 • Adapter na sanki aparatu
 • Kabel USB-C - USB-A
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0