Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Akumulator Mathorn MB-V99 Smart OLED V-mount 99Wh PD65W

Indeks produktu: MB-V99

Wysyłka 1-2 dni

Dostępny
999,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Ilość sztuk

Mathorn MB-V99 Smart OLED V-mount PD65W to jedna z najbardziej kompaktowych i funkcjonalnych baterii typu V-mount na rynku.

Jej konstrukcja wykorzystuje osiem wysokowydajnych ogniw litowo-jonowych LG o łącznej pojemności 6800mAh i energii 99Wh. Bateria oprócz swojej podstawowej funkcjonalności wynikającej z obecności złącza V-mount oraz dwóch złącz D-TAP, doposażona została w porty USB: typu A i typu C. Nie potrzebujesz dedykowanej ładowarki lub dostępu do zasilania sieciowego. Możesz bezpiecznie ładować baterię z użyciem uniwersalnej ładowarki USB lub większego powerbanku! Nad wydajnością i bezpieczeństwem urządzenia czuwa mikroprocesorowy układ BMS (Battery Management System) połączony z rozbudowanym modułem ładowania USB oraz wyświetlaczem OLED, raportującym aktualny stan pracy baterii. Wszystko to zamknięte w smukłej obudowie o wymiarach zaledwie 10x7.5x5cm i wadze 540 gramów.
Wciąż bateria V-mount czy może powerbank?
Niezależnie od użytej nazwy i przeznaczenia określenie Smart w kontekście baterii Mathorn MB-V99 jest jak najbardziej zasadne. Ta ultrakompaktowa, mieszcząca się w kieszeni kurtki bateria jest czymś więcej, niż typową baterią z mocowaniem V-mount ze złączami D-TAP, jakie znamy. Obecność złącz USB także nie wydaje się być zaskoczeniem, dopóki nie przyjrzymy się ich specyfikacji.
Projektanci baterii Mathorn MB-V99 wyszli naprzeciw zapotrzebowaniom współczesnych użytkowników i wyposażyli ją w porty USB wysokiej mocy, wspierające najpopularniejsze standardy szybkiego ładowania, takie jak: Quick Charge 3, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP i Apple 2.4.
Obecny w baterii port USB typu A oferuje moc do 24W i służy wyłącznie do zasilania innych urządzeń. Z kolei port USB typu C działa dwukierunkowo w trybie Power Delivery i jest przeznaczony zarówno do zasilania innych urządzeń, jak i ładowania samej baterii MB-V99, w obu przypadkach z mocą do 65 watów.
Brak konieczności stosowania dedykowanej ładowarki V-mount lub D-Tap pozwala korzystać z baterii MB-V99 jak z powerbanku dużej mocy zarówno w studiu, jak i w podróży. Można nim naładować nie tylko aparat, smartfona czy tablet, ale nawet laptopa wyposażonego w złącze ładowania USB-C. Bateria doskonale sprawdzi się także jako źródło zasilania lamp LED.
Warto nadmienić, że ograniczona do 99Wh pojemność baterii Mathorn MB-V99 pozwoli Ci zgodnie z wymogami większości linii lotniczych zabrać ją na pokład samolotu rejsowego jako bagaż podręczny.

Obsługiwane protokoły szybkiego ładowania:

 • Złącze USB typu C: PD 3.0 5V/3A 9V/3A12V/3A 15V/3A 20V/3.25A (65W Max); (QC2.0 QC3.0 AFC FCP SCP DCP-1.5A APPLE-2.4A)
 • Złącze USB typu A: 5V/3.4, 9V/2.6A, 12V/2A (24W Max); (QC2.0 QC3.0 AFC FCP SCP DCP-1.5A APPLE-2.4A)

Energia pod kontrolą z wyświetlaczem OLED
Wbudowany w baterię monochromatyczny wyświetlacz graficzny OLED o rozdzielczości 128x64 podaje aktualny stan naładowania baterii w postaci skali graficznej i procentowej oraz napięcia na ogniwach. Oprócz tego po podłączeniu ładowarki lub odbiornika energii wyświetli przybliżony czas pozostały do naładowania lub rozładowania baterii, dzięki czemu rozładowana bateria już nigdy więcej Cię nie zaskoczy.
Na szczególną uwagę zasługuje rozbudowana funkcja monitorowania stanu portów USB z wykorzystaniem wyświetlacza OLED. Zapewnia ona podgląd aktualnego napięcia, prądu oraz mocy pobieranej z każdego portu USB. Dzięki temu użytkownik może lepiej dopasować ustawienia podłączonych urządzeń do wydajności baterii i wydłużyć czas pracy np. lampy LED na jednym ładowaniu.
Gwarancja i bezpieczeństwo
Okres eksploatacji baterii wiąże się z rozmaitymi scenariuszami jej użycia, nie zawsze optymalnymi. Z tego powodu każdą baterię Mathorn wyposażyliśmy we wszystkie obecnie stosowane, aktywne i pasywne zabezpieczenia, w tym m.in. nadprądowe, przepięciowe, przeciwzwarciowe i temperaturowe. Zmniejszają one ryzyko uszkodzenia baterii i podłączonych urządzeń, wydłużając okres bezproblemowej eksploatacji. Dzięki temu na każdą baterię dajemy aż 3 lata gwarancji!

Cechy charaktesrtyczne akumulatora Mathorn MB99:

 • mocowanie V-mount i wyjątkowo kompaktowa obudowa;
 • osiem wysokoprądowych ogniw LG o łącznej pojemności 6800mAh i energii 99Wh;
 • dwa złącza D-TAP (In/Out) o mocy łącznej 100W;
 • złącze In/Out USB-C o mocy 65W z trybami szybkiego ładowania, w tym Power Delivery (funkcja Smart);
 • złącze Out USB-A o mocy 24W z trybami szybkiego ładowania (funkcja Smart);
 • energooszczędny, monochromatyczny wyświetlacz OLED 128x64 (funkcja Smart);
 • wyświetlanie napięcia, prądu i mocy pobieranej z każdego złącza USB niezależnie (funkcja Smart);
 • utwardzona powłoka baterii odporna na zarysowania;
 • pojemność i wydajność prądowa baterii zweryfikowana pod rzeczywistym obciążeniem;
 • wytrzymuje nawet 500 cykli pełnego ładowania i rozładowania;
 • mikroprocesorowy moduł sterujący BMS z zabezpieczeniem termicznym, prądowym, napięciowym i przeciążeniowym;
 • 3 lata gwarancji.

Parametry techniczne akumulatora Mathorn MB99:

 • pojemność nominalna / energia: 6800 mAh / 98.6Wh
 • Napięcie nominalne / ładowania: 14.5 V / 16.8V
 • Maks. moc V-munt/D-TAP (We/Wy): 100W
 • Maks. moc wyjściowa USB-A/USB-C: 24W/65W
 • Maks. moc ładowania USB-C: 65W (PD65W)
 • Obsługiwane standardy szybkiego ładowania dla złącza USB typu A:5V/3.4 9V/2.6A 12V/2A, QC2.0 QC3.0 AFC FCP SCP DCP-1.5A APPLE-2.4
 • Obsługiwane standardy szybkiego ładowania dla złącza USB typu C: PD 3.0 5V/3A 9V/3A12V/3A 15V/3A 20V/3.25A; QC2.0 QC3.0 AFC FCP SCP DCP-1.5A, APPLE-2.4
 • Wymiary: 102x75x51 mm
 • Waga: 540 g
Waga [g]:
540 g
Pojemność akumulatora:
6800 mAh
Wymiary (mm):
102x75x51 mm

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0