Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Aparat Panasonic Lumix DMC - FZ1000

Dostępność 3-7 dni

Niedostępny
3 099,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Aparat hybrydowy Panasonic DMC-FZ1000EP z wbudowana optyką

Aparat hybrydowy Panasonic Lumix DMC - FZ1000 wyposażono w 1-calową matrycę i jasny obiektyw LEICA z 16-krotnym zoomem optycznym. Takie rozwiązanie umożliwia mocne przybliżanie przy zachowaniu najlepszej jakości obrazu.

Nowy obiektyw LEICA DC VARIO-ELMARIT został stworzony specjalnie dla modelu LUMIX DMC-FZ1000. Charakteryzuje się jasnością F2.8-4.0, która jest odporna na rozmycie nawet w przypadku ujęć przy użyciu teleobiektywu oraz kątem widzenia, który rozszerza się od 25 mm do 400 mm. Obiektyw wyposażony jest w 5 asferycznych soczewek szklanych. Panasonic FZ1000 oferuje również precyzyjne ustawianie ostrości i piękne efekty nieostrości. Za pomocą nowego aparatu FZ1000 możesz rejestrować niezwykłe zdjęcia makro przy minimalnej odległości ogniskowania wynoszącej 3 cm.

Nowy Lumix posiada wbudowany stabilizator HYBRID O.I.S.+ z 5-osiową korekcją umożliwia nagrywanie wideo bez rozmazań przy użyciu jednej ręki. Wykrywa i skuteczne niweluje 5 typów poruszenia aparatu – w poziomie, w pionie, oś obrotu, obrót w pionie i obrót w poziomie. Funkcja stabilizacji obrazu aparatu FZ1000 wykrywa poziomą płaszczyznę obrazu i zachowuje ją, nawet w przypadku przechylenia aparatu.

Funkcja Focus Peaking wizualnie uwydatnia obszary aktualnie ostrego zdjęcia — możesz więc być pewien pożądanego ustawienia ostrości. Dostępna jest również podczas zdalnego fotografowania/filmowania za pomocą smartfona/tabletu poprzez Wi-Fi®.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0