Manfrotto Pro Light RC-1

Indeks produktu: MB PL-RC-1

W magazynie: 1

659,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Pokrowiec przeciwdeszczowy Manfrotto MB PL-RC-1 na duże camcordery

Osłona przeciwdeszczowa Manfrotto Pro MB PL-RC-1 z serii Prolight została zaprojektowana dla dużych naramiennych kamer serii np. Panasonic AJ-PX, SONY PDW, PXW lub lustrzanki z pełnym oprzyrządowaniem, matteboxem, mikrofonem typu shotgun i zewnętrznym monitorem. Wykonana w całości z wodoodpornego materiału z elementami wykonanymi z krystalicznie czystego materiału TPU, który zapewnia idealny podgląd na monitor LCD pod każdym kątem.

Osłona RC-1 PL jest wyposażona w dodatkowe rękawy na mikrofon, viewfinder czy też pasek na ramię, lampę oświetleniową czy uchwyt RIG. Gdy kamera jest trzymana w ręce lub na ramieniu, otwór od spodu i rękaw na rękę ułatwiają pracę dwoma rękami. Jeżeli kamera jest na statywie, spód można szczelnie zamknąć.
Zaleca się stosowanie pokrowców przeciwdeszczowych ponieważ większość kamer nie jest odpornych na intensywny deszcz. Pokrowiec przeciwdeszczowy powinien być na podstawowym wyposażeniu każdego filmowca jeżeli kręci materiał w trudnych warunkach atmosferycznych lub przy dużej wilgotności powietrza. Pokrowiec przeciwdeszczowy chroni kamerę nie tylko przed wodą, ale również przed pyłem i piaskiem. Z tego względu zaleca się stosowanie pokrowca podczas filmowania na plaży, gdy łatwo o uszkodzenie aparatu wodą lub piaskiem.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Manfrotto Pro Light RC-1

Pokrowiec przeciwdeszczowy Manfrotto MB PL-RC-1 na duże camcordery

Moje ulubione produkty

0