Sony XDCA-FX9 moduł rozszerzeń do PXW-FX9

Dostępność: 14-21 dni

Niedostępny
13 999,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

XDCA-FX9 umożliwia bezpośrednie przesyłanie 16-bit sygnału RAW do zewnętrznego rekordera.

Moduł rozszerzający Sony XDCA-FX9 zapewnia dodatkowe funkcje, dzięki którym praca staje się wygodniejsza i bardziej elastyczna. Podłącza się go bezpośrednio do kamery PXW-FX9 — nie są do tego potrzebne żadne przewody.

Na module można w prosty sposób instalować akumulatory z v-lock, wydłużające czas pracy kamery.

Moduł XDCA-FX9 zapewnia zaawansowane funkcje sieciowe do prowadzenia transmisji na żywo i przesyłania plików przez sieć Ethernet lub dwie sieci komórkowe. Urządzenie podłącza się do złącza MultiPin z tyłu kamery PXW-FX9. Wbudowane gniazdo na odbiornik bezprzewodowy pozwala na użycie bezprzewodowego systemu audio o wysokiej jakości.* Dostępne są również złącza wyjściowe kodu czasowego i D-tap.

Oprócz tego moduł XDCA-FX9 umożliwia bezpośrednie przesyłanie 16-bitowego sygnału RAW do zewnętrznego rejestratora innego producenta.**

* Do obsługi dźwięku bezprzewodowego i reprodukcji w formacie RAW wymagana jest aktualizacja wewnętrznego oprogramowania kamery PXW-FX9. Zostanie ona wydana w przyszłości.

Bezproblemowe podłączanie, doskonała ergonomia
Moduł rozszerzający XDCA-FX9 podłącza się bezpośrednio do złącza MultiPin z tyłu kamery PXW-FX9 — nie są do tego potrzebne żadne przewody. Współpraca z akumulatorami Sony z serii BP-GL i BP-FL pozwala na wydłużenie czasu pracy. W przypadku pracy z większymi obiektywami moduł optymalizuje wyważenie zestawu: kamera nie ciąży do przodu, co ułatwia filmowanie z ramienia.

Zaawansowane możliwości pracy w sieci
Kamera PXW-FX9 jest standardowo wyposażona w funkcje transmisji na żywo i przesyłania plików przez sieć bezprzewodową. Moduł XDCA-FX9 umożliwia dodatkowo strumieniowe transmisje QoS przez dwie sieci komórkowe i zapewnia współpracę z siecią Ethernet. Pozwala to poprawić jakość obrazu i zwiększyć stabilność przekazu.

Obsługa dźwięku bezprzewodowego**
Moduł rozszerzający idealnie sprawdza się podczas produkcji wiadomości w terenie. Jest wyposażony w gniazdo na bezprzewodowy odbiornik audio, do którego można podłączać odbiorniki z serii DWX i URX.

** Wymagana jest aktualizacja wewnętrznego oprogramowania kamery PXW-FX9. Zostanie ona wydana w przyszłości.

Zapis 16-bitowego materiału RAW na zewnętrzny rejestrator***
Po podłączeniu modułu rozszerzającego XDCA-FX9 do kamery PXW-FX9 możliwy staje się zapis 16-bitowego materiału filmowego RAW na rejestrator RAW innego producenta (do nabycia oddzielnie). Dane RAW są reprodukowane bezpośrednio przez wbudowany interfejs RAW.

*** Wymagana jest aktualizacja wewnętrznego oprogramowania kamery PXW-FX9. Zostanie ona wydana w przyszłości. W przypadku nagrywania obrazu o wysokim klatkażu (120 kl./s) z pola obrazu Super35 liczba bitów maleje do 10.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0