Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

  • Promocja

Karta CFexpress LEXAR Pro Gold 1TB R1900/W1500 Typ B

Indeks produktu: LCXEXPR001T-RNENG

Dostępność 3-7 dni

Niedostępny
1 899,00 zł / 2 599,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 2 599,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 1 899,00 zł

  • -700,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Karta CFexpress LEXAR Pro Gold R1900/W1500 1TB Typ B

Profesjonalna karta Lexar CFexpress typu B z serii GOLD charakteryzuje się niesamowitą wydajnością umożliwiającą nagrywanie filmów w jakości kinowej z prędkością do 1900 MB/s odczytu i do 1500 MB/s zapisu. Przy minimalnej trwałej prędkości zapisu 1300 MB/s, karta ta umożliwia płynne nagrywanie wideo od początku do końca.

Niesamowita wydajność do nagrywania filmów w kinowej jakości 8K RAW

Profesjonalna karta Lexar CFexpress typu B z serii GOLD charakteryzuje się niesamowitą wydajnością do nagrywania filmów w jakości kinowej z prędkością do 1900 MB/s odczytu i do 1500 MB/s zapisu. Przy minimalnej trwałej prędkości zapisu 1300 MB/s, karta ta umożliwia płynne nagrywanie wideo od początku do końca.

Zrównoważone prędkości dla profesjonalnego nagrywania wideo

Dla profesjonalnych kamerzystów, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości swoich kamer, Lexar Professional CFexpress Type B Card GOLD Series zapewnia minimalną stałą prędkość zapisu 1300 MB/s, umożliwiając nagrywanie filmów w jakości kinowej bez utraty klatek.

Ograniczona dożywotnia gwarancja

Wszystkie karty pamięci z linii Lexar Professional są objęte ograniczoną dożywotnią gwarancją i fachowym wsparciem technicznym.

Oszczędność czasu dzięki znacznie przyspieszonemu przepływowi pracy

Dzięki niesamowicie szybkiej wydajności Lexar Professional CFexpress Type B Card GOLD Series, przechwytywanie i przesyłanie plików szybko i sprawnie. A po sparowaniu z czytnikiem Lexar Professional CFexpress typu B USB 3.2 Gen2x2 (sprzedawanym oddzielnie), zmaksymalizuj przepływ pracy i produktywność od początku do końca, dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas i wrócić do pracy.

Wytrzymałość na epickie przygody

Niezależnie od tego, czy gonisz za zachodami słońca, wodospadami, czy innymi przygodami, Lexar Professional CFexpress Type B Card GOLD Series cechuje się wytrzymałością zapewniającą dodatkową ochronę przed żywiołami, w tym ekstremalnymi temperaturami, wstrząsami i wibracjami.

Rygorystycznie testowane

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szeroko zakrojone testy w Lexar Quality Labs, obiektach z tysiącami różnych aparatów i urządzeń cyfrowych, aby zapewnić wydajność, jakość, kompatybilność i niezawodność.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0