Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Lampa LED Nanlite FS-60B BiColor Spot Light Bowens 2700-6500K

Indeks produktu: FS-60B

Wysyłamy w 24h

Dostępny
819,00 zł
Ilość sztuk

Lampa NanLite FS-60B Bicolor 3200-6500K Spot Light to lampa studyjna, kompaktowa, bicolorowa lampa LED, która oferuje wiele korzyści w stosunku do ceny.

Nanlite FS-60B maleńkie urządzenie, ważące zaledwie 0,87 kg idealne do oświetlenia Twoich livestreamów, nagrań wideo i sesji zdjęciowych. To kompaktowe, wydajne i uniwersalne rozwiązanie oświetleniowe wyposażono w 45° reflektor, który zapewnia strumień świetlny o wartości 6228 lumenów. Emituje do 13 360 luksów światła dziennego 5600K zbalansowanego w odległości 1 metra. Ponadto, ma zakres CCT 2700-6500K z wysokim CRI/TLCI 96/97, zapewniając zaawansowane i dokładne oddawanie kolorów. Technologia dwóch kolorów zapewnia cieplejsze odcienie światła wolframowego i chłodniejsze światła dziennego, przy zachowaniu przyjemnych odcieni skóry. FS-60B posiada 12 wbudowanych, konfigurowalnych efektów i jest dostarczana z dołączonym mocowaniem adaptera Bowens z możliwością podłączenia dodatkowych modyfikatorów światła. Lampa LED może pracować na całym świecie dzięki zasilaniu 100-240 V/AC.

Panelowy i bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania

Nanlite FS-60B posiada 1,3-calowy wyświetlacz OLED dla bezpośredniego, precyzyjnego i łatwego sterowania, ale może być również sterowany zdalnie przez Bluetooth za pomocą bezpłatnej aplikacji NANLINK do iOS lub Android z połączeniem 2,4 GHz przy użyciu dostępnego oddzielnie pilota ręcznego WS-RC-C2 lub skrzynki nadawczej WS-TB-1.

Łatwa w użyciu konstrukcja i cicha praca

FS-60B Nanlite jest łatwy w obsłudze dzięki dwóm wbudowanym pokrętłom do przyciemniania w zakresie od 0 do 100% i regulacji temperatury barwowej. Można przechodzić od chłodnej bieli do cieplejszych tonów, a także znaleźć odpowiedni poziom oświetlenia dla danej sceny. Posiada również przycisk i 1,3-calowy ekran OLED do intuicyjnej regulacji. Oprócz łatwego sterowania FS-60B ma wbudowany wentylator, który nie zakłóca nagrywania dźwięku i może być wyłączony, gdy potrzebna jest całkowita cisza.

Efekty świetlne

Dzięki wstępnie zaprogramowanym, dostosowywanym efektom specjalnym, FS-60B ułatwia symulację specyficznych i kreatywnych scenariuszy oświetleniowych. Imituje 12 różnych efektów świetlnych, w tym pętlę CCT, pętlę INT, błysk, puls, burzę, telewizję, paparazzi, świecę/ogień, zepsutą żarówkę, fajerwerki, eksplozję i spawanie.

Montaż

Tak kompaktowy jak to tylko możliwe, FS-60B jest wyposażony w mocowanie FM (takie samo jak w Forza 60) dla ogromnej liczby narzędzi Nanlite do kształtowania światła, takich jak soczewki Fresnela, softboxy i parasolki, dzięki czemu można zmiękczyć i ukształtować światło. W zestawie znajduje się również adapter do mocowania Bowensa, który rozszerza kompatybilność z szeroką gamą modyfikatorów światła. Dodatkowo w jarzmie i adapterze Bowensa znajdują się wbudowane mocowania do parasolek, co daje jeszcze więcej możliwości zmiękczania światła.

Zaawansowane funkcje dla wszystkich:

  • Wysoka wierność kolorów podobna do zaawansowanych modeli Nanlite
  • Stworzony dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników
  • Pasuje do mniejszych studiów i przestrzeni zdjęciowych
  • Tryb stałego wyjścia utrzymuje stałą intensywność w całym zakresie CCT

Zestaw zawiera:

  • Nanlite FS-60B
  • kabel zasilający 3 m
  • reflektor RF-FMM-45-S
  • osłona ochronna COB
  • adapter do mocowania Bowens
  • podręcznik użytkownika

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0