Tło fotograficzne Pro Stuff Green Screen 200x200 cm

Wysyłamy w 24h

Dostępny
999,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Ilość sztuk

Rozkładane tło fotograficzne Pro Stuff Green Screen o wymiarach 200 x 200 cm.

Stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich miłośników efektów specjalnych. Pozwala nanieść na obraz dowolne tło w technice chromakey. Tego typu narzędzie będzie niezastąpione w studiu fotograficznym, ale równie dobrze sprawdzi się w plenerze. Green screen znajdzie zastosowanie podczas sesji fotograficznych, nagrywania wideo, w tym materiałów nadawanych na żywo, podczas  wideokonferencji, a także streamowania i gamingu. 

Zielone tło fotograficzne PRO STUFF dopracowane w każdym detalu
Oferowane przez nas zielone tło zostało zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Na uwagę zasługuje z pewnością solidny i wytrzymały klasy materiał, z którego wykonano tło, a także jego kompaktowe wymiary sprawdzające się w każdych pomieszczeniach studyjnych, również tych o niewielkiej powierzchni. Optymalne wymiary tła pozwalają zakryć dość duszy obszar, jednocześnie nie zajmując dużo miejsca.

Do produkcji tła fotograficznego typu green screen wykorzystano solidny i odporny na uszkodzenia mechaniczne poliester. Jest to tkanina, która nie traci swoich właściwości pod wpływem intensywnego użytkowania, a także czynników zewnętrznych.

Wygodna w użytkowaniu konstrukcja
Green screen  od marki PRO STUFF to profesjonalne narzędzie, oferujące funkcjonalność oraz wygodę i komfort użytkowania na najwyższym poziomie. Model ten składa się z prostej w obsłudze obudowy, czyli aluminiowej kasety ze zintegrowanym systemem rozkładania. Dzięki temu montaż i demontaż tła trwa dosłownie kilka sekund.
Na uwagę zasługuje także sam ekran tła, który składa się z funkcjonalnej ramy w kształcie litery X oraz specjalnych zaczepów. Zaczepy równomiernie rozkładają tkaninę tak, że jest ona pozbawiona jakichkolwiek zagnieceń, czy załamań. Ekran można swobodnie zablokować na każdej wysokości. 

Cechy charakterystyczne Pro Stuff Green Screen:

  • zastosowanie:  fotografia, filmowanie, streaming, gaming, wideokonferencje 
  • szybki montaż i demontaż
  • kompaktowe wymiary: 200×250 cm
  • idealny kontrast
  • możliwość łatwej zmiany tła w postprodukcji

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0