Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Aparat Sigma FP + Adapter MC-21 gratis

Dostępność 3-7 dni

Niedostępny
8 990,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Pełnoklatkowy bezlusterkowiec Sigma FP z mocowaniem L-mount

Aparat cyfrowy Sigma FP pełnoklatkowy bezlusterkowiec z mocowaniem obiektywu L-mount. Charakteryzuje się małym wymiarem oraz niewielką wagą. Wystarczająco mały, aby zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie, dzięki czemu można cieszyć się zdjęciami jakości pełnej klatki podczas codziennych zdjęć.

Sigma FP wyposażono w pełnoklatkową matrycę Bayer o rozdzielczości 24.6 Mpx oraz najnowsze funkcje fotograficzne między innymi Eye-AF, HDR, Focus Peaking czy liczne tryby pozwalające na regulacje nasycenia kolorów, jak i wydobywanie szczegółów z cieni. Aparatu pracuje w zakresie 100 a 25600 ISO, natomiast w trybie foto zakres zwiększa się od 6 do 102400 ISO. SIGMA fp wspiera nagrywanie w 4K, RAW DNG przy 12-bitowej palecie kolorów i 24 klatkach na sekundę

Korpus aparatu wykonany jest ze wzmacnianego aluminium, a dodatkowe uszczelnienie umożliwia wykorzystanie FP w trudnych warunkach atmosferycznych.

Sigma fp jest kompatybilna z mocowaniem L, co daje dostęp do niezwykle rozbudowanego systemu obiektywów. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie jej potencjału wraz z szeroką gamą instrumentów dedykowanych do fotografii i filmu. Co więcej możliwe jest zastosowanie konwertera MC-21, który dodatkowo pozwala na łączenie Sigmy fp z obiektywami różnych producentów z różnorodnymi mocowaniami. Aparat jest kompatybilny z różnorodnymi akcesoriami filmowymi, dzięki czemu sprawdza się świetnie nie tylko podczas fotografowania, ale również rejestrowania obrazów ruchomych. Ponadto oferuje rozbudowane funkcje filmowe, znane z profesjonalnych kamer. Przykładowo wspiera pliki Cinema DNG.  

SIGMA FP posiada również funkcję „Director’s viewfinder”, która umożliwia użytkownikowi symulację widoku różnych kątów widzenia dla wielu profesjonalnych kamer filmowych, takich jak:

  • ARRI: ARRICAM/ARRIFLEX, ALEXA LF/ALEXA Mini LF, ALEXA SXT, ALEXA Mini, AMIRA, ALEXA 65, ALEXA XT
  • RED: MONSTRO 8K, HELIUM 8K, DRAGON 6K, EPIC MX 5K, GEMINI 5K
  • SONY VENICE

Funkcja Fill Light, wcześniej dostępna tylko w SIGMA Photo Pro. Korzystanie z funkcji FILL LIGHT umożliwia regulację jasności obrazu przez dodanie dodatkowej "światła" do obszarów cienia bez zmiany ekspozycji obszarów podświetlenia. Zapewnia to większą kontrolę nad tworzeniem obrazu ze szczegółami, nawet w obszarach trudnych do kontrolowania przy użyciu ustawień korekty ekspozycji. Zakres regulacji, który poprzednio wynosił ± 2,0, został rozszerzony do ± 5,0.

Liczba efektywnych pikseli [mln]:
24,6
Rozmiar matrycy:
pełnoklatkowa 24x36 mm
Wizjer:
S-TTLvie
Waga [g]:
422 (z akumulatorem i kartą)
Wymiary [mm] - wysokość:
112,6
Wymiary [mm] - szerokość:
69,9
Wymiary [mm] - głębokość:
45,3
Stabilizacja:
cyfrowa
Czas otwarcia migawki [s]:
30 - 1/8,000sec.
Typ LCD:
TFT, 3,15'', 2 100 000 pkt
Czułość ISO:
ISO 100-25600, wartości rozszerzalne: ISO 6, 12, 25, 50, 51200, 102400
Balans bieli:
12 trybów
Bagnet:
L-mount
EAN
85126937300
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0