Bezprzewodowy system słuchawek interkomowych HOLLYLAND Solidcom C1 Full Duplex (4 słuchawki)

Indeks produktu: SOLIDCOM C1-4S

Dostępność 7-21 dni

Niedostępny
6 190,00 zł
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Bezprzewodowy system słuchawek interkomowych Full-Duplex Hollyland Solidcom C1 (300m) - zestaw z 4 słuchawkami. 

Pełnodupleksowy bezprzewodowy interkomowy system słuchawkowy Solidcom C1, wykorzystujący zaawansowaną technologię DECT 6.0, jest pierwszym prawdziwie bezprzewodowym i samodzielnym rozwiązaniem komunikacyjnym firmy Hollyland z wyjątkową czystością dźwięku. System działa w paśmie częstotliwości 1,9GHz, zapewniając niezawodny zasięg transmisji w promieniu do 300m (LOS).

Bezproblemowy przepływ rozmów. Obsługa bez użycia rąk maksymalizuje produktywność zespołu.

Każdy zestaw słuchawkowy został zaprojektowany w oparciu o schemat zróżnicowania dwóch anten, który wzmacnia zdolność przeciwdziałania zakłóceniom, gwarantując bezpieczną i ciągłą komunikację w zespole w złożonych środowiskach.

Prawdziwie bezprzewodowe, samodzielne rozwiązanie komunikacyjne z zestawem słuchawkowym.

Bez paska lub stacji bazowej, oferuje wysoce przenośne i wolne od rąk doświadczenie koordynacyjne dla zespołów produkcji medialnej lub każdego zespołu poszukującego komunikacji głosowej w czasie rzeczywistym.

Gotowe po wyjęciu z pudełka, łatwe w użyciu.

Zestawy słuchawkowe łączą się automatycznie zaraz po wyjęciu z pudełka. Włącz je, aby rozpocząć pracę.

Wygodne do noszenia przez cały dzień.

Każdy pojedynczy zestaw słuchawkowy waży zaledwie 168 g, czyli jest lżejszy od iPhone'a 12, co zapewnia wygodę noszenia przez długie godziny. Zestaw słuchawkowy został wykonany z materiałów PC-ABS, które gwarantują wyjątkową elastyczność i trwałość.

Wymienne poduszki uszne.

Pianki na uszach i poduszki na uszach są dostępne dla różnych preferencji. Łatwo je wymienić i można się nimi dzielić.

Ładowalny i wymienny akumulator dla dłuższego czasu pracy.

Każdy zestaw słuchawkowy interkomu jest wyposażony w zapasową baterię litową umożliwiającą wygodną wymianę w terenie, co pozwala na utrzymanie systemów w gotowości do pracy przy minimalnym czasie przestoju. Baterie są ładowane zewnętrznie za pomocą dedykowanej wieloportowej ładowarki. Pełne naładowanie każdej z nich trwa zaledwie 2,5 godziny i pozwala na 10 godzin pracy zestawu słuchawkowego (slave) oraz 5-6 godzin pracy zestawu głównego (master), w zależności od liczby podłączonych zestawów słuchawkowych.

Szerokopasmowa czysta jakość dźwięku dla precyzyjnej koordynacji.

Obsługując szerokopasmowe pasmo przenoszenia od 150Hz do 7KHz i wysokiej klasy AEC (Acoustic Echo Cancellation), zestawy interkomowe Solidcom C1 zapewniają autentyczną i czystą jakość dźwięku dla efektywnej pracy zespołowej. Wyposażony w mikrofon kierunkowy, który precyzyjnie wychwytuje głos rozmówcy, minimalizując jednocześnie niepożądane szumy, system zapewnia bezproblemową rozmowę nawet w głośnym otoczeniu.

Pozostań w kontakcie w strefie do 300 metrów.

Nadajnik wbudowany w główny zestaw słuchawkowy Solidcom C1 tworzy niezawodny promień komunikacji bezprzewodowej do 300 metrów. Dzięki temu Twój zespół może zachować łączność i swobodnie poruszać się na dużym wydarzeniu, w miejscu filmowania lub podczas operacji w terenie. Baza Solidcom C1 HUB zapewnia taki sam zasięg.

Zwiększona stabilność i bezpieczeństwo z DECT 6.0.

Zbudowany na potężnej platformie DECT 6.0, Solidcom C1 może zapobiec słyszeniu rozmów przez osoby spoza systemu dzięki zastosowanej technologii szyfrowania i zapewnić doskonałą stabilność transmisji z podwojoną ilością użytkowników na kanale komunikacyjnym.

Odblokuj więcej funkcji dzięki wdrożeniu HUB-a (dostępny jako akcesorium). Kontynuuj rozmowę dzięki grupowaniu AB.

Baza HUB może utrzymać zespół w kontakcie, ponieważ jest zasilana bateryjnie i oferuje zasięg transmisji 300 m oraz dwa kanały komunikacji dla zespołu.

Wiele sposobów na naładowanie bazy HUB.

Podstawa Solidcom C1 HUB posiada trzy gniazda, co pozwala na wielokrotne zasilanie z dwóch baterii NP-F i/lub jednej baterii V-Mount lub G-Mount (do wyboru w pakiecie).

*Uwaga: *Pakiet Solidcom C1 nie zawiera baterii do podstawy HUB.

Połączenie kaskadowe do 3 systemów.

Podstawa Solidcom C1 HUB może łączyć się z maksymalnie 3 systemami poprzez sieć IP, 2-przewodowy lub 4-przewodowy interfejs wejścia-wyjścia audio, aby spełnić bardziej złożone wymagania operacyjne.

Pilny sygnał "ANNOUNCE".

Stacja HUB jest wyposażona w funkcję "ANNOUNCE" z jednym przyciskiem. Aktywując tę funkcję, system wycisza wszystkie zestawy słuchawkowe, pozwalając całej załodze usłyszeć bezpośrednie instrukcje lub polecenia z bazy HUB w przypadku sytuacji awaryjnej.

Funkcja "UAC”.

Stacja Hub może być podłączona do komputera lub PC w celu przeprowadzenia spotkania online lub transmisji na żywo. Funkcja monitorowania stanu połączeń pojawi się wkrótce w kolejnej aktualizacji.

W pudełku:

 • 1 × główny zestaw (master) słuchawkowy (z czerwoną tabliczką znamionową),
 • 3 × zdalny zestaw (slave) słuchawkowy (z niebieską tabliczką znamionową),
 • 1 × ładowarka,
 • 4 × skórzane poduszki na uszy,
 • 8 × bateria,
 • 4 × poduszka na mikrofon,
 • 1 × adapter DC,
 • 4 × piankowa poduszka na uszy,
 • 1 × kabel USB Typ-A do Typ-C,
 • 1 × etui do przechowywania,
 • 1 × skrócona instrukcja obsługi,
 • 1 × karta gwarancyjna.
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0