Santander Consumer Bank. RATY 10 x 0%.  Przy zamówieniach online.

Cyfrowy odbiornik miniaturowy Sennheiser EW-DP EK

Indeks produktu: EW-DP EK

Dostępność 1-3 dni

Niedostępny
1 529,00 zł
Kanał:

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...
Ilość sztuk

Przenośny cyfrowy odbiornik UHF Sennheiser EW-DP EK do użytku z nadajnikami bodypack EW-D SK, ręcznymi EW-D SKM-S lub EW-DP SKP.

Sennheiser EW-DP EK to zaawansowany bezprzewodowy system cyfrowy składający się z odbiornika EK, który jest częścią serii EW-DP. System EW-DP został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach, takich jak muzycy, technicy dźwięku i realizatorzy, którzy wymagają niezawodnego i wysokiej jakości dźwięku.

Odbiornik EK oferuje niezwykle klarowny dźwięk i niski poziom zakłóceń dzięki zastosowaniu cyfrowego systemu transmisji dźwięku. Działa w szerokim zakresie częstotliwości, co pozwala na swobodne korzystanie w różnych lokalizacjach bez konieczności martwienia się o zakłócenia innych urządzeń.

System EW-DP EK zapewnia również niezawodność i stabilne połączenie, dzięki technologii Sennheiser's Digital Audio Codec, która minimalizuje opóźnienia i utraty sygnału.

Odbiornik EK oferuje również wygodę użytkowania, dzięki intuicyjnemu interfejsowi i możliwości personalizacji ustawień dźwięku. Posiada także wbudowany wyświetlacz, który umożliwia łatwe monitorowanie poziomów sygnału i baterii.

Dodatkowo, system EW-DP EK oferuje długą żywotność baterii, co jest istotne podczas długich występów. Możliwość ładowania odbiornika bezprzewodowego poprzez port USB-C zapewnia dodatkową wygodę i elastyczność.

Specyfikacje:

  • Wymiary 86 x 67 x 28 mm (3,39" x 2,64" x 1,1")
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Przetwarzanie...
Powiadomimy Cię gdy produkt będzie dostępny
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później...

Do tego produktu polecamy

Moje ulubione produkty

Aktualnie brak ulubionych produktów

0