Grip Newell VG-6500

Indeks produktu: VG-6500

Dostępność 3-5 dni

Niedostępny

249,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Grip/battery pack Newell VG-6500 do Sony A6500.

Newell VG-6500 grip/battery pack do Sony A6500 to solidny, w pełni funkcjonalny battery grip do aparatów Sony ILCE-6500. Urządzenie to umożliwia lepsze trzymanie aparatu, poprawia komfort obsługi podczas robienia zdjęć w układzie pionowym oraz wydłuża pracę bez konieczności wymiany akumulatorów w aparacie.

Grip VG-6500 posiada dwie podstawowe funkcje. Jedną z nich jest wydłużenie czasu pracy aparatu fotograficznego, poprzez zapewnienie dodatkowego źródła zasilania. W battery packu można umieścić dodatkowy akumulator NP-FW50. Drugą istotną funkcją gripa jest poprawa komfortu podczas fotografowania zarówno w układzie pionowym, jak i poziomym. Specjalnie zaprojektowany kształt oraz wykończenie z wytrzymałego i miłego w dotyku tworzywa gumowego zapewnia wygodny i pewny chwyt, dzięki czemu aparat idealnie leży w dłoni.

Grip zapewnia szybki dostęp do podstawowych funkcji aparatu dzięki szeregowi ergonomicznie umieszczonych przycisków i pokręteł. Uchwyt wyposażony został w:

  • dwustopniowy spust migawki - lekkie naciśnięcie przycisku pozwala na ustawienie ostrości, wciśnięcie do końca wyzwala migawkę (przeniesienie informacji o naciśnięciu spustu odbywa się za pomocą kabla połączeniowego, przypinanego z boku urządzenia)
  • dodatkowy zaczep do paska
  • wbudowany port micro USB – umożliwia ładowanie akumulatorów, bez konieczności wyjmowania ich z zasobnika
  • gwint statywowy 1/4” - mocowanie umożliwiające używanie statywu fotograficznego bez konieczności zdejmowania gripa z aparatu

Grip Newell to solidny, w pełni funkcjonalny grip do aparatów Sony a6500. Współpracuje z akumulatorami Sony NP-FW50, ogniwami Newell oraz zamiennikami innych producentów.

Specyfikacja Newell VG-6500:

  • wymiary: 13 x 5,7 x 8,8 cm
  • waga: 154 g (bez akumulatorów)

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Grip Newell VG-6500

Grip/battery pack Newell VG-6500 do Sony A6500.

Moje ulubione produkty

0