Statyw Manfrotto Element Traveller Small MKELES5BK-BH

Indeks produktu: MKELES5BK-BH

Dostępność 1-3 dni

Niedostępny

429,00 zł
0 Opinia(e) 
Ilość sztuk

Aluminiowy statyw Manfrotto Element Traveller Small z udźwigiem do 4 kg i głowicą kulową.

Statyw Manfrotto Element Traveller Small MKELES5BK-fsbbdfgjgBH jest rozwiązaniem dla entuzjastów fotografii, którzy cenią sobie niezawodność i mobilność sprzętu foto. Jego wykonanie ze stopów aluminium sprawia, że jest lekki oraz wytrzymały.

Statyw Manfrotto Element Small jest idealny dla aparatów CSC i z łatwością utrzymuje obciążenie do 4 kg. Jeśli tworzysz fotografie krajobrazowe to pokochasz głowicę z osobną blokadą ruchu w panoramie, która pozwala fotografom robić niesamowite zdjęcia panoramiczne łatwo i precyzyjnie dzięki indeksowanej skali podanej w stopniach.

Manfrotto z serii Element MKELES5BK-BH mimo niewielkich rozmiarów rozkłada się maksymalnie do 143 cm.

Tripod Element Traveller Small po złożeniu ma tylko 32 cm co sprawia, że jest łatwy do spakowania i ułatwia transport podczas pracy w terenie.

Nogi statywu Traveller Small rozkładane są niezależnie i każda posiada indywidualną regulację kąta rozstawu w trzech pozycjach. Skrętny mechanizm blokady wysuwu sekcji nóg umożliwia fotografom osiągnięcie żądanej pozycji dzięki szybkim ruchom, dając swobodę skupiania się na zdjęciach.

Traveller Small Serii Element  Manfrotto to elegancki, mały i lekki statyw. Posiada możliwość użycia jednej z jego nóg jako monopodu. Aby używać monopoda, wystarczy odkręcić nóżkę statywu z wyściełanym uchwytem i przymocować kolumnę centralną.

Głowica kulowa posiada płytkę szybkozłączkę profilu Arca ze śrubą 1/4"-20 na górze, która zapewnia zrównoważenie ciężaru sprzętu podczas używania obiektywów typu zoom.

Specyfikacja Manfrotto Element Traveller Small MKELES5BK-BH:

  • wysokość maksymalna: 143 cm
  • wysokość minimalna: 36 cm
  • waga: 1,15 kg
  • maksymalne obciążenie: 4 kg
  • materiał wykonania: aluminium
  • ilość sekcji: 5
  • głowica: kulowa

Komentarze

Na razie nie dodano żadnego komentarza.

Napisz swoją opinię

Statyw Manfrotto Element Traveller Small MKELES5BK-BH

Aluminiowy statyw Manfrotto Element Traveller Small z udźwigiem do 4 kg i głowicą kulową.

Moje ulubione produkty

0