Kamera Blackmagic Design URSA Broadcast

Dostępność 7-21 dni

Niedostępny
16 999,00 zł

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

Wybierając dodatkową gwarancję zyskujesz nawet do 5 lat extra ochrony dla swojego sprzętu.

Ilość sztuk

Kamera Blackmagic URSA Broadcast

Blackmagic URSA Broadcast, najbardziej przystępna i elastyczna kamera telewizyjną na świecie. URSA Broadcast to dwie kamery w jednym, niesamowita kamera polowa do ENG i programowania, a także profesjonalna kamera studyjna! Transmisja URSA Broadcast jest idealna dla tradycyjnych nadawców, ponieważ wykorzystuje obiektywy i baterie, które już posiadasz, a także eliminuje dziwne karty multimedialne i formaty plików znalezione w tradycyjnych aparatach. Zapisuje się na zwykłych kartach SD i wykorzystuje te same popularne formaty plików, które można znaleźć w systemach zarządzania nośnikami transmisji i większości oprogramowania NLE. Plus URSA Broadcast jest idealny dla nadawców internetowych, ponieważ współpracuje zarówno ze starszymi obiektywami HD po HD, jak i niedrogimi obiektywami fotograficznymi. Żadna inna kamera nie jest bardziej elastyczna i tańsza!

Natychmiast przełącz się między pracą na żywo lub strzelaniem do pola!
URSA Broadcast to dwie kamery w jednym! Kompaktowa konstrukcja, znane elementy sterujące i funkcje kamery emisji są idealne do fotografowania w stylu ENG i są niezbędne do szybkiej pracy, gdy próbujesz uchwycić najświeższe wiadomości. Niezależnie od tego, czy pracujesz w studio, czy w terenie, URSA Broadcast zapewnia niesamowitą jakość obrazu, wierne odcienie skóry i żywe kolory, które są o wiele lepsze od aparatów fotograficznych kosztujących dziesięć razy więcej. Kluczem jest nowy rozszerzony tryb wideo URSA Broadcast, który tworzy zdjęcia, które nie są potrzebne do oceny kolorów, dzięki czemu można strzelać, edytować i publikować historie na antenie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Pracuj szybciej, eliminując drogie pliki multimedialne i transkodowane wideo!
URSA Broadcast to pierwsza profesjonalna kamera telewizyjna zaprojektowana do pracy ze standardowymi kartami multimedialnymi i formatami plików, które są kompatybilne z praktycznie wszystkimi systemami nadawczymi i oprogramowaniem do edycji. URSA Broadcast nagrywa na niedrogie standardowe karty SD, karty UHS-II i karty CFast, i zapisuje wideo 1080i lub 2160p w standardowych plikach .mov, z rozszerzeniem .mxf do dodania w przyszłych aktualizacjach. URSA Broadcast nagrywa za pomocą DNx145, DNx220X lub ProRes, dzięki czemu pliki będą działać z istniejącymi systemami transmisji i przepływem pracy. Dostajesz również mocowanie obiektywu B4, które współpracuje z twoimi istniejącymi obiektywami, lub możesz zamienić go na opcjonalne mocowania obiektywów EF, F i PL, dzięki czemu możesz używać standardowych obiektywów fotograficznych. Jeśli budujesz kompletną sieć kamer telewizyjnych, opcjonalny wizjer URSA, wizjer studyjny URSA Studio i konwertery światłowodowe SMPTE mają znane elementy sterujące i konstrukcję, dzięki czemu działają dokładnie tak, jak oczekują doświadczeni operatorzy kamer. URSA Broadcast pomaga uzyskać jak największe korzyści z inwestycji w aparaty fotograficzne, obiektywy i akcesoria, co oznacza oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki czemu kamera praktycznie się opłaca!

Niezwykle wytrzymała i lekka konstrukcja z magnezu
URSA Broadcast zawiera super mocny, lekki korpus ze stopu magnezu, który jest idealnie wyważony i zaprojektowany tak, aby był wystarczająco wygodny do użytku przez cały dzień. Podobnie jak tradycyjne kamery nadawcze, posiada znane zewnętrzne przełączniki mechaniczne i elementy sterujące, które zapewniają bezpośredni dostęp do najważniejszych ustawień aparatu. Sterowanie odbywa się w sposób logiczny, dzięki czemu można je łatwo zapamiętać i zlokalizować, dzięki czemu można regulować ustawienia bez konieczności patrzenia na przyciski lub zdejmowania aparatu z ramienia. Otrzymasz również 4-calowy ekran dotykowy do monitorowania lub sterowania kamerą za pomocą rewolucyjnego interfejsu oprogramowania, który zapewnia pełną redundancję dla wszystkich zewnętrznych elementów sterujących i funkcji aparatu. Istnieją nawet nadmiarowe elementy sterujące włącznikiem! URSA Broadcast zawiera również standardowe połączenia audio w pełnym rozmiarze przez złącza XLR, SDI za pośrednictwem złączy BNC i rozgłoszeniowe wejście zasilania poprzez standardowe 4-pinowe złącze XLR 12V DC!

Szybko zmieniaj ustawienia bez zdejmowania aparatu z ramienia!
Audycja URSA oferuje niezależne elementy sterujące umożliwiające bezpośredni dostęp do najważniejszych ustawień aparatu. Przyciski, przełączniki i pokrętła są rozmieszczone w logicznej kolejności, dzięki czemu można je łatwo znaleźć, czując podczas korzystania z wizjera. Oznacza to, że będziesz w stanie dostosować ustawienia, dodać filtr ND lub nawet zmienić liczbę klatek na sekundę bez konieczności rozkładania ekranu dotykowego lub zdejmowania aparatu z ramienia.

Wbudowany nagrywanie dźwięku w jakości transmisji
URSA Broadcast ma wbudowany wysokiej jakości mikrofon i profesjonalną nagrywarkę audio, dzięki czemu nie musisz nosić żadnych dodatkowych urządzeń dźwiękowych! Wbudowany mikrofon stereofoniczny może być używany do nagrywania lub możesz podłączyć profesjonalne mikrofony za pomocą dwóch wejść mikrofonowych XLR. Złącza XLR mają 48V przełączanego zasilania phantom, więc możesz podłączyć wszystko, od shotguna do bezprzewodowego klipu na mikrofonie. Dzięki dwóm wejściom mikrofonowym możesz nagrywać reportera w terenie z klapą lub mikrofonem ręcznym, a także przechwytywać dźwięki otoczenia z drugiego wejścia. Możesz także nagrać ten sam mikrofon do obu kanałów na różnych poziomach, aby uniknąć przycięcia przez nieoczekiwane głośne dźwięki w terenie. URSA Broadcast posiada również zewnętrzne pokrętła do regulacji poziomów i ekranów, dzięki czemu można przycinać poziomy dźwięku nawet po zamontowaniu na ramieniu.

Wyeliminuj niestandardowe kable za pomocą standardowych połączeń telewizyjnych, które działają na zwykłych kablach
Blackmagic URSA Broadcast oferuje najnowszą technologię i połączenia, takie jak 12G-SDI. Wszystkie połączenia wykorzystują standardowe złącza rozgłoszeniowe, więc nie potrzebujesz drogich, zastrzeżonych kabli, które są trudne do znalezienia. Oznacza to, że możesz uzyskać kable od swojego ulubionego dostawcy, a nawet zrobić własne! Otrzymujesz połączenia multi rate12G-SDI dla wyjścia wideo i wejścia kanału zwrotnego. Oba połączenia automatycznie przełączają szybkość, dzięki czemu pracują ze wszystkimi formatami HD i Ultra HD do 2160p60 na jednym kablu! Otrzymasz także monitorowanie wyjścia HD-SDI, 2 wejścia LANC, zbalansowane audio XLR z zasilaniem phantom oraz wejście kodu czasowego / odniesienia. Z przodu po prawej stronie aparatu znajduje się 12-pinowe złącze Hirose do sterowania obiektywem, które może zarówno zasilać, jak i sterować obiektywami SD, HD i Ultra HD z kontrolą analogową i cyfrową. Dostępne jest również 4-pinowe wyjście XLR 12 V DC i wyjście monitora HD-SDI, które można wykorzystać z wizjerem URSA Viewer, wizjerem URSA Studio, dowolnym wizjerem lub monitorem zewnętrznym.

Kompatybilny z obiektywami B4, PL, EF i F!
URSA Broadcast ma wymienne mocowanie obiektywu, dzięki czemu można łatwo zamienić dołączony uchwyt obiektywu B4 na mocowanie EF, PL lub nawet F. Oznacza to, że jeśli dopiero zaczynasz, możesz użyć tanich, wysokiej jakości obiektywów EF, a następnie przejść na droższe obiektywy, kiedy będziesz gotowy. Używanie obiektywu mocującego EF, PL lub F jest fantastyczną opcją, gdy na stałe montujesz i montujesz kamery w zablokowanych pozycjach na planie, dzięki czemu nie wiążisz soczewek transmisyjnych dla pozycji kamery bez operatorów. Ponieważ mocowanie obiektywów można łatwo zmienić, można również szybko zmienić konfigurację kamer od zadania do pracy. URSA Broadcast jest już wyposażony w mocowanie B4, a w razie potrzeby można również zakupić opcjonalne uchwyty PL, EF i F. Dzięki usłudze URSA Broadcast otrzymujesz pojedynczą kamerę, która współpracuje z praktycznie wszystkimi profesjonalnymi obiektywami, dzięki czemu możesz wybrać dokładnie taki obiektyw, jakiego potrzebujesz!

Moje ulubione produkty

close
close

Gimbal DJI Ronin RSC 2

close

Filtr Hoya UV HMC 37mm

close

Filtr Hoya UV HMC 40,5mm

close
close

Aparat Sony DSC-HX99

close

Rejestrator Tascam DR-70D

close

Torba Sony LCS-U11

close
close
close
close
close

Sony PFD-50DLA

close
close
close

Filtr Tiffen 4x4 Pro-Mist 1

close
close
close

Karta Sony XQD 120 GB

close

X Slider STANDARD

close

Żarówka OSRAM 64516 300W

close

Rejestrator Zoom H6 Black

close

Monitor Feelworld F5 5" 4K

close
close
close
close

Filtr Hoya Protector HD 72mm

close

Statyw LMC-1900 63-221 cm

close
close
close
close

Kamera Sony HXR-NX5R

close

Slider LIBEC ALX S4

close
close
close
close

Statyw Video Fotopro DV-2

close

Statyw Benro KH-25P

close
close

Przeciwaga DJI Zenmuse X9

close

DJI LiDAR Range Finder

close
close
close
close
close
close
close
close
close

Kamera Sony PXW-Z90

close

Fomei LED MINI 15W

close
close

Aparat Nikon D7500 Body

close

Z-Shape (Z-Riser)

close

Lampa 1000W Fresnel LED

close

Super Clamp Zacisk

close
close
close

Zacisk Clamp NOGA CS4500

close
close
close

Slider Edelkrone Wing PRO

close

Dron DJI Mini 3 Pro (DJI RC)

close
close

Dron DJI Mavic Air 2S

close
close
close

Zestaw bezprzewodowy DJI Mic

close

Lampa Aputure MC

close
close
close
close

Kamera Canon EOS C70

close

Ładowarka USB SWIT UC-2120

close

Monopod Manfrotto MVMXPROA4

close

Monopod Manfrotto MVMXPRO500

close

Statyw Libec HS-150

close

Adapter Sigma MC-21

close
close

Prompter Desview TP150

close

Teleprompter Desview T12

close
close
close

Pasek Peak Design Leash v3

close
close
close

Kaseta Sony HDCAM BCT-40HD

close

Gimbal Ronin DJI RS 3 Combo

close
0